Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen frizura illik ehhez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen frizura illik ehhez a ruhához?

Figyelt kérdés

Elegáns, taft anyagú ruhám lesz: [link]

Ehhez illik a kiengedett haj, vagy ez a fényes,"fenséges anyag" inkább kontyhoz passzolna? Kiengedettet szeretnék, de nem akarom elvenni a ruha eleganciáját. Szerintetek konty, vagy kiengedett legyen?


2015. ápr. 22. 13:14
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
bocsánat, a fenti link valamiért nem nyílik meg, itt egy másik kép: [link]
2015. ápr. 22. 13:15
 2/12 mtke ***** válasza:
100%
Ahhoz hogy ezt el lehessen dönteni a hajadat is látni kellene ha nagyon sok az sem jó ha nagyon kevés az sem de így látatlanban. Valastsd a köztes megoldást egyik oldalt legyen feltuzve a másikon leengedve
2015. ápr. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
fekete, hátközépig érő hajam van. Nem sok, de nem is kevés. Olyan "átlag mennyiség" :)
2015. ápr. 22. 13:27
 4/12 mtke ***** válasza:
Szerintem legjobb döntés a fél oldali a leengedett rész Legyen hullámos .de próbálj ki többet a nagy nap előtt. Egyébként sok boldogságot
2015. ápr. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
valassz egy fele fel / fele le opciot, azokat nagyon sok fele modon el tudjak kesziteni, lehet benne fonas, lehet egyenes vagy gondor, stb. nem fogja elvenni a ruha eleganciajat.
2015. ápr. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
10%
A csikófizura se rossz.
2015. ápr. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ehhez egy klasszikus konty jobban passzolna, mint a leengedett haj.
2015. ápr. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nagyon szép ez a ruha! *.* Egyszerű, mégis mesés, van benne valami hercegnős és mindez mindenféle csicsa nélkül.

A kérdésre válaszolva pedig, én kiengedve hordanám a hajamat, talán lágy hullámokban, szép csillogóan.

2015. ápr. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy szépen fésült tarkókonyt, vagy spanyol konty tükröz olyan finom eleganciát, ami való ehhez a ruhához.
2015. ápr. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ehhez a ruhához a kiengedett haj is jó mert nincs válla.

Azokhoz a ruhákhoz amik zártak egyáltalán nem jó a kiengedett hosszú haj mert olyan hatást kelt mintha takargatni akarnál valamit.

De ehhez szerintem szép lenne az is!

2015. ápr. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!