Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » "nyakba akasztós" esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"nyakba akasztós" esküvői ruha alá kell melltartót venni? Nem ciki? még nem tudom milyen mély lesz hátul a kivágás.

Figyelt kérdés
2010. febr. 22. 08:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a melled mérete állaga szuper akkor nem kell.
2010. febr. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez sok mindentől függ. Pl. attól, hogy mekkora méretekkel vagy áldva. Mindenképpen jó lenne tudni, hogy a ruha mennyire emelni meg a melleidet vagy mennyire szorítja le. Mindenképpen ha próbálni mész, készülj a rosszabbra és vigyél magaddal 2-3 fajta melltartót, hogy melyik mennyire látszik ki. Nem az a ciki, ha van a ruha alatt melltartó, hanem ha az ki is látszik. Ne menj egyedül, vigyél magaddal egy-két kritikus barátnőt vagy az anyukádat, hogy megmondják, így jól áll-e a ruha, lóg-e a cici vagy túlságosan ki akar esni. Szóval, sok mindentől függ, hogy kell-e alá melltartó. Előtte próbáld fel melltartóval és ha állandóan kilátszik, akkor marad cicifix nélkül. :) Sok boldogságot!
2010. febr. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én pánt nélkülit vettem alá.Egyáltalán nem látszott. Egyébként a ruhákban vannak ilyen kis fülek, oda kell a melltartó pántját bebújtatni. Van a ilyen a vállpántnak is, meg a hástó vastag pántnak is. Így tutire nem mozdul el a melltartó, hiszen a ruha együttmozog a melltartóval.
2010. febr. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

nem szép látvány, ha kilóg.

Ilyen esetben a ruhán belül oldják meg a melltartórészt

2010. febr. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy pánt nélküli melltartó vagy ha a ruhában van akasztó oda vagy egy sima melltartóra kereszbe a nyakon át is lehet egy szilikonpánt. Én azért inkább vennék, mert valahogyan az tartást ad. Pláne ha nagyobb a melledd, ha nem nagyobb, akkor ahogy gondolod.
2010. febr. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

de ciki lenne, ha kilógna. Ízléstelen.

A nyakba akasztós úgy van megoldva (normál esetben) hogy bele van építve a mellnek a hely. És bélés van alatta.

A bimbó sem látszhat át. Elég kényes ilyen szempontból.

Rengetegen néznek majd, sok fénykép készül rólad.

Lehet kapni szilikon ...hát nem is tudom mi az. Végül is csak egy szilikon izé, amit a melledre raksz. Nincs se pántja, se semmije.

Azt hiszem egyenlőre ez tűnik a legjobb megoldásnak.

Azt hiszem testszínű.

A TENEZIS-ben a biztosan láttam

2010. febr. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ilyenre gondol szerintem az előttem válaszoló: [link]

Valakinek bejön, valakinek nem, de egy próbát szerintem is megér.

2010. febr. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

9.06-os vagyok. Megnéztem.

A saját korfontérzeted miatt én azért ajánlanám.

láthatatlan melltartó a neve.

Mindenféle árkategóriában van. Az intimo.hu-n 2000 ezer ft körül van. De az valami erotikus fehérneműket áruló bolt. de a lényegen nem változtat.

Szóval én ilyesmit ajánlanék.

2010. febr. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én egy testszínű melltartót vettem,olyat ami nyakba akasztható és mivel nekem majdnem az egész hátam kint volt így olyan volt,hogy volt hozzá egy hosszabb pánt,amit levezetsz oldalt a derekadig ott keresztezed és elől a hasadnál csatolod össze. Így olyan volt,mintha nem lett volna rajtam. Ha jól emlékszem 6000-8000 között van és az intimissiben lehet kapni. A testszínű alegjobb,mert ha kilóg nem feltűnő,és vannak hozzá szilikon pántok is.
2010. febr. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem a ruhámba varrták a melltartót vagy szivacsot vagy mit úgy hogy nem volt rajtam tehát külön nem kellett felvenni ez nagyon jó volt kényelmes és mégis tartott.
2010. febr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!