Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nyáron lesz az esküvőnk, fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyáron lesz az esküvőnk, fél éve terveztük el, hogy idénk összeházasodunk, alig vártam, hogy végre meglegyem az időpont, és most mégis rettenetesen megijedtem! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Iszonyatosan beparáztam meg sem tudom fogalmazni, hogy pontosan mitől. Másnál is volt így esküvő előtt? Mitől lehet ez? 6 éve vagyunk együtt

2015. ápr. 29. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Én azért azt kívánom sikerüljön a tervetek. Ha akarod, magánban megírhatnád.
2015. ápr. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Volt bennem para. Mondjuk nekem csak 4 hónapom volt parázni, illetve annyi sem, mert annyi idő sem telt el eljegyzés és házasság között.
2015. ápr. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mitől parázol? Nem kell sokkal több a házasságot megszüntetni, mint kilépni egy 6 éves kapcsolatból, ha mégsem működik.
2015. ápr. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Ez sok mas emberrel is elofordul. En is parazok :) az eskuvo kategoriaban tobb ilyen kerdest is talalsz, tegnap is volt egy hasonlo, meg a napokban en is kiirtam egy ilyen kerdest. Azokat nezegesd meg, olvasd el. Bocsi, de nem tudom belinkelni, mert telefonrol irok.
2015. ápr. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%

szia, nalunk ugyanez. 5 ev utan most eldontottok h iden lesz. es szinten nyaron. a minap kaptuk kezbe a kesz meghivokat es tudatosult bennem hogy en tenyleg ferjhez megyek. es megfogalmazodtak bennem a kerdesek, hogy vajon jol teszem, es tenyleg o az igazi.. szoval lehet ez normalis dolog...

azert remelem nem lesz gond nalatok sem, sok boldogsagot :)

2015. ápr. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megijedtem, hogy biztosan ő-e az igazi, elbizonytalanodtam, már a menyasszonyi ruhákat sem látom szépnek, fogalmam sincs hogy mitől lehet hiszen alig vártam ezt... Több mint 6 éve vagyunk együtt, már nem szerelemmel szeretem lehet ez is a baj....
2015. máj. 1. 03:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!