Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A duci lányoknak milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A duci lányoknak milyen esküvői ruha áll jól? :D Linket létszí!

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 07:42
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
4%
Szia én is duci lny vagyok.Szerintem egyik se áll rajtunk szépen..hiszen mindegy a ruha mert a duciság nyomai úgyis feltűnnek.DE minden menyasszony gyönyörű akárki akármit mond!!! Úgyhogy szerintem olyan ruha fog jól állni ami tetszik!De azért még szétnézek és küldök linket ha találok valami kézenfoghatót.
2010. febr. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
52%

olyat kell választani szerintem, ami

- a melleket megemeli, megformázza, így a derék vonala szebbé válik

- a vastagabb, husis karokat eltakarja, nem tapad rá az anyag kiemelve azt, hanem lágyan esik az anyag

- alul szélesedik, így megadva a homokóra fazont

- kerülni kell a habos-babos-fodrosat, mert az még jobban erősít


pl:

[link]

2010. febr. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
90%
Első vagyok.Szerintem csúnya az a ruha...
2010. febr. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Hát az alapján, hogy "duci", nem lehet általánosítani.

Kérdés az, hogy mennyire duci, valamint az, hogy pontosan milyen alkat?

Más fazon áll jól annak, akinek szép vékony lábai vannak, ugyanakkor pl. nagy a hasa és kicsi a melle, és más áll jól annak, aki fenékre, csípőre hízik, vastagak a lábai, viszont szép nagyok a mellei, vékonyabb a karja stb...

Magyarán, hogy az illető alma, vagy körte. Te melyik típus vagy?

Amúgy szerintem az nem igaz, amit az első válaszoló írt, hogy duciknak egy menyasszonyi ruha sem áll jól. VISZONT: abban van némi igazság, hogy hagyományos, királylányos, földig érő menyasszonyi ruhát én nem vennék fel, akármilyen fazon lenne.


No majd én is keresek Neked pár linket, ha lesz egy csöpp időm. Ha találok, küldök!

Hány éves vagy -csak úgy megközelítőleg? 25 alatt? Fölött? 30 alatt? Fölött? Ez is számít.

2010. febr. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

[link]

Innen az első 2 szerintem gyönyörű egy kicsit ducibbnak. És nem kell attól,hogy ducibb vagy nagymamás ruhát felvenni!

Amúgy első voltam

2010. febr. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

08.09. vagyok, szerintem nem csúnya az a ruha, de valóban nem a legelőnyösebb egy húsos lánynak. Erről beszéltem, hogy ilyen királylányosat biztosan nem vennék fel a helyedben.

De hangsúlyozom: íZLÉSEK ÉS POFONOK!!!!!!!! Ha az az álmod, hogy királylány legyél aznap, váltsd valóra!

-v-

2010. febr. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
52%
Jaj félreértés ne essen! Az első vagyok és nem úgy értettem, hogy "márpedig" nem áll jól semmilyen ruha! Hanem úgy akartam érteni, hogy nem áll úgyse tökéletesen egy ducibb lányon úgysem, és hogy úgyis fog találni hibát magába. Azér irtam, hogy nem áll jól.Vagyis erre értettem.De azután irtam is, hogy gyönyörű minden menyasszony..Sőt ezt i smár irtam:D hogy nem kell felvenni nagymamás ruhát éppen azért mert duci. De képeket meg hiába nézel mert az is fontos, hogy hogyan érzed magad benne.
2010. febr. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Amit Első küldött linket, azok tényleg nagyon szép és minőségi ruhák szerintem is.

-v-

2010. febr. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

No idesüss!

[link]


-v-

2010. febr. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
7%
A duci azt jelenti, hogy el vagy hízva. Csak szeretünk ilyen szép szavakat használni. Rendszeres test mozgás, diéta és fél/egy év alatt máris jobb külsőt lehet elérni, életmód váltással fenn is tartható ez az előnyösebb állapot. Így kéne tekinteni a "duciságra" És akkor nem kell aggódni, milyen esküvői ruhát vegyél fel.
2010. febr. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!