Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ez a zene passzol egy esküvőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a zene passzol egy esküvőre? Ha igen, melyik "részhez"?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=AViTjRuBpg0


Igazából menyasszonyomé az ötlet, aki bele van zúgva ebbe a számba, én még sehol nem hallottam és szeretné, ha szólna az esküvőnkön (azt hiszem az egyik kedvenc filmjéből van). Ti mit szóltok hozzá? És ha igen, melyik részhez passzolna? Ő valahogy úgy képzelné, hogy a lagziban sötét lenne vmi hangulatvilágítással és pár táncikálna erre. De mit? ?



2015. máj. 5. 23:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem passzol.


Talán a bevonuláshoz? Nem vagyok esküvő szakértő.

2015. máj. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%

Birom, mikor a menyasszony a volegeny neveben teszi fel a kerdest. :D

Tobb helyen is egyertelmu, hogy no irta a kerdest.

2015. máj. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
#2: Valószínűleg így van, de a vőlegényeket nem izgatja annyira ez a téma, csak a kérdező nem akar olyant, ami valóban esetleg nem tetszene.
2015. máj. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A vőlegény vagyok... de örülnék, ha a kérdésre válaszolnátok.
2015. máj. 5. 23:59
 5/12 anonim ***** válasza:
23%

#3 Nem, nem igy ertem.


A menyasszony szeretne ezt a szamot, es kivancsi a mi velemenyunkre. De fel attol, hogy le lesz hurrogva, igy inkabb ugy teszi fel a kerdest, mintha o a volegeny lenne.


Egyreszt a volegenyeket nem erdekli a sok reszlet, mint pl. zene.

Plane nem jon Gyk-ra megvitatni a menyasszonya izleset. (Csak el tudja donteni, hogy tetszik-e neki is az a szam, vagy sem.)


''Azt hiszem ez az egyik kedvenc filmjebol van.''

Amitas. Azt hiszem... ha o valoban a volegeny lenne, akkor vagy tudja, hogy miben van ez a szam (a menyasszony csak elmondana), vagy nem tudja. De olyan nincs, hogy azt hiszi... Ez megint egy gyenge huzas a kerdezo menyasszonytol, hogy elhiggyuk, hogy o a volegeny.


Es megint: a pasikat nem erdeklik a reszletek: ''melyik reszhez passzolna... sotet, hangulatvilagitas'... Ugyanmar! Egy pasi nem all neki reszletezni ilyeneket.


Es vegul: 'tancikalna'. Ez milyen cukimukisag???

Egy pasi nem hasznaş ilyen szot!


Bonus: 'De mit?'

Persze, a volegenyeket pont az erdekli, hogy egy tingli-tangli szamra mit lehet tancolni...


Szoval ezt no irta.

2015. máj. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%

Szia, én a kérdésre szeretnék válaszolni :)

Szerintem nagyon szép lenne gyűrűhúzásnál :) Nagyon tetszik a zene, szerintem gyönyörű. Csak a gyűrűhúzás nem tart sokáig, szóval ha tovább szeretnétek hallgatni ezt a szépséget,akkor én még a gratulációnál, pezsgőzésnél tudnám elképzelni :)

Én is menyasszony vagyok amúgy, most lesz az esküvőnk júliusban, szóval benne vagyok a témában :) Mit szólsz?

2015. máj. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Köszi hogy ilyen kedves vagy, de mivel nem neked szólt a kérdés, ezért jó lenne, ha nem minősítenéd. Mégis mi volt abban olyan nyálas, hogy normálisan válaszoltam? Ja, hogy nem voltam bunkó, akkor már nem lehetek jófej, mi?
2015. máj. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Neked meg a stílusod undorító, hogy leosztasz olyat, akit nem is ismersz. Ha nyomoros van az életben, arról nem én tehetek.
2015. máj. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

*nyomorod

A "gusztustalanul nyálas" válaszoló

2015. máj. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

OFF: Istenem! Komolyan, egy értelmes, megválaszolható kérdés, miért nem máshol élik ki a képzelgéseiket az emberek? Ez már beteges. Ha annyira okosak és elemezőek egyesek, hogy még a kérdező élettörténetét és személyiség szerkezetét is pontosan lefestenék 5 perc alatt 2 tőmondatban; esetleg(!) bele vehetnék a számításba azt is, hogy hihetetlenül általánosítók, előítéletesek, felületesek és felszínesek - mivel kétlem, hogy annyi embert ismernének, hogy megtehetnék; joguk és közük pedig ehhez: nulla! Milyen világban élünk, hogy egy vőlegény ne vehetne részt az esküvő tervezésében? Nehogy már ti mondjátok meg!


Elnézést. A kérdésre válaszolva: nem értek az esküvőkhöz. Lány vagyok, mégis távol áll tőlem, hogy valaha is legyen nekem egy. Annyit tudok tanácsolni, nem ártana ismerni úgy átlagban a meghívottak ízlését. Van, ahol ez megfelel, van, ahol nem. Meg milyen témavilágot gondoltatok? Az is sokat számít. Ez egy svéd nyelvű szám, a Hétköznapi mennyország című filmből (meg kellene néznetek együtt, ha a kedvenc filmje). Nem igazán romantikus dal, de a szövege nem rossz, az élet ünnepléséről szól kb.. Ez a zene nekem túlontúl nyálas, viszont itt a te véleményed számít igazából, amit eddig nem nagyon árultál el - bár abból, hogy feltetted itt ezt a kérdést, vannak következtetéseim.

Neked, hogy tetszik, amit a menyasszonyod elképzelt?

2015. máj. 6. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!