Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy zajlik egy lánybúcsú? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy zajlik egy lánybúcsú? A tied milyen volt?

Figyelt kérdés
Még sosem voltam lánybúcsún, és szerveznem kéne egyet. Milyen egy lánybúcsú? Elmeséled, a tiéd milyen volt? Milyen játékok vannak? (Nyilván táncosfiú nélkül...)

2015. máj. 25. 10:00
 1/7 Interferencia ***** válasza:
0%
Nyilván? :D
2015. máj. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Most szervezek én is.. Nem sokat segít, hogy nekem volt...



Sok feladatom volt, és ittunk mellette, majd mentünk bulizni, de végig volt feladatom..

Sok.. A felére nem emlekszem, de nagyon jől éreztem magam..

2015. máj. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám most volt pár napja a kollégája lánybúcsúján, azt mondta, h iyen játékos feladatok voltak mint pl. csukott szemmel fűszer szagolás és kitalálás, tapogatással smink cuccokat kellett kitalálni, mindenkinek írnia kellett magáról 3 tulajdonságot amiből nehezen lehet kitalálni, h rá illik, activity.. és ezek ivós verzióba, vagyis volt pár üveg bor és abból kellett inni. Igaz ők már felnőttek, szal nyilván nem tök rlszegre akarták inni magukat :D
2015. máj. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán tudom, hogy zajlik, de másnap reggelre törött volt a csuklóm :o

A balesetin meg röhögtek, mert mire bementem, a legénybúcsúból már hárman jártak ott :)

2015. máj. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt kell figyelembe venni a szervezésnél, hogy kik lesznek jelen. Tehát más típusút kell szervezni akkor, ha ott lesz a nagymama és gyerekek is.

A jelenlévők személyét a legjobb, ha a menyasszony szabja meg, akkor biztosan nem fog senki megsértődni és ő is jól fogja érezni magát, hogy mindenki ott van, akit ő szeretne.

A korábbiakat figyelembe véve kell kiválasztani a helyszínt, ami a programtól függően lehet pl.:kávézó, étterem, diszkó, de a legjobb szerintem valakinek a lakása, ahol van elég hely a játékokra és a résztvevők számára. Ez azért is jó, mert itt mindenki elengedheti magát, nem kell feszengeni a többi vendég miatt, valamint a játékokat is szabadon lehet játszani.

A saját helyszínen a díszítést is könnyebb kivitelezni, például a menyasszony kaphat pólót vicces("Eladva"), kedves felirattal, jókívánságokkal. Kaphat még tiarát, vagy feliratos szalagot stb. a lényeg, hogy legyen valamilyen megkülönböztető jelzése. A résztvevőknek is lehet egyenpólója esetleg, de ez nem olyan fontos. Fotózni viszont mindenképpen érdemes. :) Háttérzenéről se árt gondoskodni. Valamint rágcsálnivaló, aprósütemény, ropi, innivaló kelleni fog.

Ez után fontos a játéklista meghatározása. A neten sokféle játékot megtalálsz. Írok azért pár példát:

- kérdőív a vőlegényről (hogy mit válaszolna, bizonyos helyzetekre hogy reagálna, mi volt az ovis jele, hogy nevezné el a közös gyerekeiket stb.)Ezt a buli előtt a vőlegénnyel ki kell töltetni, hogy legyen megoldókulcs. Ha nem találja el, akkor valami büntetés (inni kell mondjuk egy pohárból, amiben nem tudja mi van)

- vőlegény korábbi rajzát értelmezni mondjuk

- fűszereket csukott szemmel meghatározni

- kirakni egy közös fotójukat

- verset írni a megadott szavakkal

- fogadalom

- oklevél a végén, hogy teljesítette

Itt van még pár ötlet: [link]


Mi olyat szerveztünk, amin a vőlegény is jelen volt. Úgyhogy páros feladatokat csináltunk, de ilyen családi bensőséges hangulatú volt. Sokat nevettünk, emlékezetes volt, és ezerszer jobb volt, mintha régnemlátott barátnőkkel diszkóztak volna.

De nyilván ez a menyasszony beállítottságától is függ, mert kinek a pap...

2015. máj. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Fontos, hogy a menyasszony igényeinek megfelelőt szervezz, érdemes kikérnia véleményét, a helyszín, és a feladatok lehet meglepetés, de érdemes tisztában lenni azzal, hogy mi az, amit nem akar.


Nálam úgy volt, hogy én csak egy közös, laza estét akartam, amolyan kicsit iszogatós, egymásnál alvós, hajnali kettőig az ágyban dumálós-röhögőset a két legjobb barátnőmmel, emiatt én mindenkinek azt mondtam, hogy semmilyet nem akarok, ne szervezzenek semmit. Végül mégis lett lánybúcsú, de csak az említett két barátnőmmel, pont úgy, ahogy szerettem volna, ráadásul meglepi volt:)


Amire mindenképpen figyelj magán a lánybúcsún: ne hagyd, hogy a menyasszonyt túlitassák, és aztán ne emlékezzen a saját lánybúcsújára, mert 9-kor behányt, és utána reggelig aludt. Valamint kérdezd meg, hogy mennyire vannak ellenére ajátékos feladatok (én erről hallani sem akartam volna, szerencsére nem is kellett semmi ilyet csinálnom).

2015. máj. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
5 és 6, nagyon köszi! Ilyesmire gondoltam! :)
2015. máj. 28. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!