Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egy lánybúcsú szervezésébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánybúcsú szervezésébe szokás bevonni a menyasszonyt is, vagy ez teljes mértékben meglepetés kell legyen a barátnők részéről?

Figyelt kérdés
Egy nagyon jó barátnőm férjhez megy, és úgy érzem nekem kellene megszerveznem, de azt se tudom hogy foghatnék hozzá, mik a szokások, sose vettem még részt lánybúcsún, ő az első barátnőm, aki megházasodik. Tudtok pár tanácsot adni? (Játékokat már néztem ki, nem azzal kapcsolatban kérem)
2015. jan. 7. 12:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%

Mi megkérdeztük, hogy kiket szeretne meghívni a menyasszony. Odaadta nekünk az elérhetőségeket (nem ismert mindenki mindenkit) onnantól kezdve mi szerveztünk.

Még annyit kérdeztünk meg, hogy hol szeretne lenni. Először otthon voltunk, utána egy étteremben béreltünk egy külön helyiséget.

A többi meglepetés volt neki, a feladatok, ajándékok, táncos fiú :)

2015. jan. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Arról érdemes megbizonyosodni, hogy akar-e egyáltalán lánybúcsút, és ha igen, akkor milyet. Szerintem jobb előre megbeszélni vele. Ha dolgozik/suliba jár, vagy bármilyen programot tervez, akkor jobb, ha tud róla, és általában az időpontjáról szoktak tudni a menyasszonyok. Ettől még a helyszín és a feladatok lehet meglepetés.


Én személy szerint nem akartam egyáltalán semmilyen lánybúcsút, csak a legjobb barátnőimmel együtt lenni egy kicsit, amolyan csajos est formájában, és így is lett, nekem így volt tökéletes. Mondjuk én szóltam előre, hogy em akarok, ő nem hozta még fel a témát? Nálam volt egy barátnőm, aki nehezen akarta megérteni, hogy se vetkőzős fiú, se buli, semmi nem kell, de végül felfogta, hogy ez nem az ő lánybúcsúja:) Mindenképpen tartsd szem elptt, hogy a menyasszony milyen típusú ember, és mi az, aminek örülne. Ehhez nem árt konzultálni vele:)

2015. jan. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem valamennyire érdemes megkérdezni.

pl. nekem büntetés lenne az idegen járókelők megkörnyékezése, meg az is, ha egy táncosfiú rámmászna.

van, aki meg ezt élvezi.

jó lenne, ha a barátnődet kérdeznéd meg, hogy milyet szeretne.

utána a részleteket már megszervezheted titokban.

2015. jan. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Tőlem a barátnők listát kértek, hogy kiket hívjanak meg, illetve közölték, hogy mikorra ne tervezzek semmilyen programot.

Ezen kívül mondhattam egy dolgot, amit nem szeretnék.

(a vetkőzős fiú, semmi értelmét nem látom)

2015. jan. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Néhány dolgot meg fogok vele beszélni!
2015. jan. 7. 12:59
 6/12 anonim ***** válasza:

Én nem bánnám, ha engem részben bevonnának a szervezésbe, ha menyasszony lennék. Úgy gondolom ha valaki nagyon élvezkedni szeretne, egy vetkőzős fiút túlélnék, de jól meglennék nélküle is. A megalázó feladatokat nem vállalnám, inkább buli se legyen, de ne hozzanak kínos helyzetbe.

Szerintem részben vonjátok be, és ha nagyjából kipuhatoltátok hogy milyen jellegű lánybúcsút szeretne, és mikor ér rá, a többi már maradhat akár meglepi is.

2015. jan. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha bugyuta/megalázó/beégető feladatokat kellett volna csinálnom, akkor én bizony elrontottam volna mindenkinek az örömét, és leléptem volna, ugyanez a helyzet a táncosfiúval. Ha a kérésem ellenére lett volna, akkor nélkülem folytatták volna a bulit, de lehet, hogy csak én vagyok ennyire antiszociális:)


Kérdező, a fontosabb dolgokat beszéld át vele:

- mennyire hajlandó vicces feladatok megoldására

- akar-e táncosfiút

- milyen időpont jó neki

- kik legyenek ott


Aztán a listára kerülőkkel beszéld meg, hogy maximum mennyit tudnak rászánni, utána ebből kalkulálj, vagy nézd ki a programot, és írd meg nekik, hogy ennyit rá tudnak-e szánni. A pénzt előre kérdd el, mert lesznek, akik utolsó pillanatban mondják le. A programok passzoljanak a menyasszony személyiségéhez.


Egyik barátom szerint a legény/leánybúcsú nem a vőlegényről/menyasszonyról szól, hanem arról, hogy még egy nagyot bulizzanak a nagy elköteleződés előtt, és mindennek úgy kell lennie, ahogy azt a haverok szeretnék. Szerintem meg pont az ellenkezője igaz.


Magán a leánybúcsún figyelj oda, Kérdező, hogy ne itassa le senki a menyasszonyt annyira, hogy este 10-kor már túllegyen pár rókázáson, aztán beauldjon, és végül semmire se emlékezzen. A Másnaposok csak filmben poén.


A hasonló, vicces feliratú póló, amit eltesztek emlékbe jó dolog. Ha több pénzetek van, lehet belőle egy teljes hétvégés programot is csinálni, pl. ha nyárra esik, akkor lemenni a Balatonra, és szombaton bemenni Siófokra bulizni. Esetleg érdemes körbekérdezni, hátha valakinek van egy nyaralója, ahova lemehetnétek, és akkor olcsóbban is megoldható.


Vagy lehet lánybúcsút szervezni egy wellnessfürdőbe is, én például azt biztosan élveztem volna. Itt vannak még ötletek, pénztárcától függően: [link]

2015. jan. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Engem bevontak, de csak egy részébe, sok meglepi is volt..

Én örültem, hogy a fontos dolgokrol megkérdeztek, és arról is kit szeretnék latni ott

2015. jan. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek! :)
2015. jan. 7. 20:32
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálam ez úgy történt, hogy előre megbeszéltük, hogy a buli nálam lesz. Ez még rendben is lett volna, volt 1-2 meglepetés ami nagyon jó hangulatot teremtett, de aztán megérkezett a chippedale fiú egy fotóssal, na az gallyra vágta az egészet, nagyon nem bírom az ilyesmit, alig vártam hogy vége legyen. Nem is maradt szép emlék.
2015. jan. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!