Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hány karikás abroncsot válasszak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány karikás abroncsot válasszak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Augusztusban lesz az esküvőm, és a választásom egy Enzoani Farlow ruhára esett. Uszályos, hosszított felsőrésszel, több réteg tüllszoknyával.Szerintetek hány karikás abroncs illene hozzá? Előre is köszönöm! :)


[link]

[link]

[link]



2015. máj. 27. 20:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%

Mekkora paraszt vagy első...

Kérdező, nagyon is jól nézel ki, a ruhád pedig gyönyörű! :)

Ha a 3 képen különbözőek az abroncsok, nekem az utolsó tetszik a legjobban.

Sok boldogságot! :)

2015. máj. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Képzeld, kedves Britniszpírsz, ezek a képek február elején készültek, amikor a ruhát vettem. Azóta legalább 5 kilót fogytam, és mellesleg úgy gondolom, a 172 centimhez a 60 kg teljesen normális. Bár most divat anorexiásnak lenni :) Ja és megnézném, hogy Te mikor sportolnál, ha hajnalban kelnél, és este járnál haza. Én az eszemmel és a jó munkámmal aratok, másodsorban a külsőmmel is :D

Kedves második, köszönöm az értelmes választ :) Mindháromban abroncs nélkül vagyok, csak különböző szögekből.

2015. máj. 27. 21:50
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb. ekkora szoknyám volt és 3 karikás abroncsom volt. Az 5 karikás szerintem már sok.
2015. máj. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Éppen ezért tettem fel a kérdést, mert én is a 3 karikásra voksoltam, és kicsit hezitáltam.
2015. máj. 27. 21:55
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Az első akkora paraszt hogy már csúszik a padlón.

Szép ez a ruha.

2015. máj. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi tartása van magában? Mert a tüll nem puha anyag, és a képeken úgy tűnik, hogy így is megáll. Szóval szerintem nem kell túl nagy abroncs. Szerintem szép ruha, és nagyon jól nézel ki benne.


Off: első, ha ennyire bunkó tudsz csak lenni, legközelebb inkább hozzá se szólj

2015. máj. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Van valamennyi tartása, mert kb. 8 réteg szoknyából áll, viszont súlya is van, és "rásimul" a lábamra. Nem lehet benne menni, kell az abroncs, hogy kinyomja. Mivel a cipőm se olyan magas sarkú, hiába a hosszú lábam, a ruha is hosszú, így csoszognék benne :)
2015. máj. 28. 06:00
 8/17 A kérdező kommentje:

Az első válaszolóval pedig azért nem foglalkozom, mert mindig sportoltam valamit (6 évig versenyszerűen is), és csak torzít a kép, mivel telefonnal csinálták :) A 38-as ruhák majdcsak nagyok rám, igaz 90-es mellem van, de a bordáim mindig is kilógtak :D Szóval inkább vicces, mert mindenki mondja, hogy milyen vékony vagyok :)

Sajnos magasabb sarkú cipőben nem tudok menni, mert a balerinát és a többi lapos talpút szoktam meg...

2015. máj. 28. 06:08
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

3 karika, szerintem :)


(az elsőnek meg üzenem, hogy mindenkinek magánügye, hogy mekkora keresztbe/hosszába/kilóra)

2015. máj. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A 3 karikás mellett döntöttem :)
2015. máj. 28. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!