Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok: bérelt, varrato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok: bérelt, varratott, vásárolt esetleg használt ruha?

Figyelt kérdés
Érdekelnének az érvek-ellenérvek, ki mit választott, és miért.
2015. máj. 30. 12:54
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Nekem vannak használt ruháim de nem látszik rajtuk, ha jól választasz senki nem mondja meg, hogy használt.
2015. máj. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Menyasszonyi ruhára gondolok.
2015. máj. 30. 14:25
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a keringőhöz vettem ruhát és az is menyasszonyi. Úgy néztem ha sikerül kifogni egy jó kis leárazást gyönyörű ruhákat lehet találni. Csak sietni kell. Viszont varrattam már ruhát is és nem is volt olyan drága. Elkészítik az elképzeléseid szerint, de ha nem szeretnél próbákra járni vagy nincs elég időd hozzá akkor nem ajánlom. A bérelt azért jó, mert nem kell tárolgatnod, mert úgysem vennéd fel máshova. Viszont ha szeretnéd megtartani, mert szentimentális vagy akkor ezért nem jó a bérelt. :)
2015. máj. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én előző szezoniból maradt ruhát vásároltam. Állapota nem rosszabb, mint egy kölcsönzötté, viszont kölcsónzési áron vettem meg. Így pl. Azért sem kellett felárat fizetnem, mert később variáltunk az időponttal, meg szabadabban is mozogtam benne, hisz nem kellett attól félnem, hogy ha valami baja lesz, akkor még fizethetek pluszban.
2015. máj. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én varratom. Egyrészt szélsőséges méreteim vannak, másrészt így tényleg olyan esz, mint amilyet szeretnék, harmadrészt meg érdekes, de olcsóbbra jött ki, mintha bérelném.
2015. máj. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én kiárusításon vettem. Bőven a bérlési ár alatt. Az anyagköltségem lett volna annyi a varrónő díja nélkül, mint amennyiért vetem. Most próbálok túladni rajta, de ha nem sikerül az sem baj.
2015. jún. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én bérlem, más lehetőséget nem vettem fontolóra. Nem az árát néztem elsősorban (persze volt egy limit, aminél többet nem adtam volna érte), ezen nem akartam spórolni.
2015. jún. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Vettem használtan, első tulajdonostól, egyszer használtat. Gyönyörű és bőven bérlési ár alatt volt! Varrott szóbajött, de az álomruhámra olyan ajánlatot kaptam, hogy hanyatt dobtam magam. Bérlés nem jött szóba, túlságosan drága nálunk az olyan ruha, ami nekem tetszett (csipke, és gyöngy díszítés).

Most van két egyszer használt ruhám, egyik az álomruhám, feleannyiért, mint amibe került volna, végül ezt fogom táncra használni, mert könnyű. Másik egy álomszép, gyöngyökkel díszített, jobban követi a csípő vonalát, karcsúsít, de nehezebb is. Mindkettő csodaszép. És kettőnek az árából egy olcsóbbat tudnék bérelni, vagy varratni. Az "álomruhám" még nem jönne ki varratva, csak egy olcsóbb.

Szóval jó vásárt csináltam, de nem egy napig nézegettem...

Neten is akartam rendelni, alkalmi ruhát már rendeltem, de menyasszonyit nem mertem...

2015. jún. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én még nem házasodtam meg, de varratni fogom valószínűleg, hacsak turkálóban nem találok olyat, ami tetszene. Miért? Mert van varrónő ismerősöm, aki anyagárban dolgozik. Plusz varrónő lévén ért a stílushoz is meg ahhoz, kinek mi áll jól, megmondja, ha nem jó vmiért, amit kitaláltam, jó tanácsokat adna. Ha megkérem, olyat is tudna készíteni, amiből biztos lehet még bevenni vagy betoldani, ha szükség van rá. Ügyel rá, hogy biztosan ott maradjon a helyén stb. Abban is tud tanácsot adni, honnan tudnánk jó áron jó anyagot beszerezni. És utána még el is tudnám adni a ruhát.
2015. jún. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én kiárusításon vettem, a boglárkánál 55-ért álmaim ruháját :)
2015. júl. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!