Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen magas legyen a cipőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen magas legyen a cipőm sarka illetve szemüveggel kapcsolatos gondjaim is vannak . (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Megköszönném ha valaki tudna segíteni pár kérdésben ami felmerült bennem.


1. Milyen magas legyen a cipőm sarka ? Vőlegényem odavan a nagyon magas sarkú cipőkért,de nem igazán tudok menni bennük,illetve abban állni is kell kb.20 percet,amíg lebonyolódik a szertartás(templomi nem lesz),nem hiszem hogy 12cm-es cipősarokban nagyon jól érezném magam.Bár azt se tudom hogy állnunk kell végig a szertartás alatt,vagy leülhetünk ? Viszont nem vagyok magas,kb.162 cm,biztos jobban mutatna a ruha ha magasabb lennék,de amik nagyjából nekem kényelmesnek tűnnek,azok 6cm-es,kisebb sarkak.Nektek milyen cipőtök volt,végig abban voltatok,tehát utána a vacsoránál,stb,vagy volt váltócipőtök ? (menyasszonyi tánc nem lesz)


2. szemüveges vagyok,egy szemüvegem van,mert az előzőt összetörtem,ami a mostani,az fekete vékony keretes szemüveg ... Újat nem szeretnék csináltatni 30-40 ezerért,de hogy fog ez passzolni egy fehér/vagy pezsgő színű ruhához meg cipőhöz ? Mert azért elég karakteres a szemüvegem,ha nem lesz plusz fekete kiegészítő,az szerintem nem lesz jó.Valamilyen kiegészítővel lehet ezt kompenzálni,vagy szükséges szerintetek ?


3. ha bemegyek egy szalonba ruhákat próbálni,lehet utána még gondolkodni melyiket szeretném,visszamehetek oda még egyszer felpróbálni őket ? Akkor kell fizetni mikor egyre rámondom hogy 100%-osan azt szeretném ?


4. szeretnék egy olyan ruhát is még pluszban,amibe estefelé szeretnék átöltözni,ami picit kényelmesebb,arra jó egy hosszú koktélruha szerintem,de annak is fehér színűnek kell lennie,vagy az már lehet bármilyen színű ? Milyen színűeket ajánlanátok ?


Köszönöm ha valaki tud segíteni :)



2015. máj. 30. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:

1. Szerintem semmiképp ne vegyél fel 10 cm feletti sarkú cipőt. Annál rosszabb látvány nem nagyon van, mint, hogy ott botladozol, vagy csak esetlenül jársz. Akkor mindegy, milyen szép magas vagy. A választott cipőt hordd előtte (ha félsz, hogy koszos lesz, akkor otthon)! Nagyon fontos, hogy hozzászokj! Nem lesz jó, ha másra sem tudsz koncentrálni, csak hogy tör.

Váltócipőt vehetsz, de figyelj rá, hogy a ruha hosszát a cipőhöz igazítják, így lehet, hogy laposban rálépnél.

(Mindenképp a cipővel menj próbálni!)


2. Ezek a képek megválaszolják a kérdést: [link]


3. Biztosan nem tudom, de szerintem nem teszik félre a ruhát, ha nem fizetsz előleget. Viszont visszamehetsz újra, csak nem biztos, hogy szabad marad a ruha az adott időpontra. (Itt talán más jobban tud segíteni.)


4. Én fehéret választanék, mert abban tűnsz ki a vendégek közül. (Vagy tradicionálisan pirosat.) Viszont azt veszel fel, amit akarsz, ez a te esküvőd!

2015. máj. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az aprólékos választ :)
2015. máj. 30. 17:01
 3/10 anonim ***** válasza:

Az a link elrettentésnek tökéletes, borzasztóak ezek az SZTKs szemüvegkeretek. Tudom, hogy most ez a divat, de akkor is gáz...


1. Csak, ami kényelmes.


2. Szerintem nem kell kiegészítő, nem gond a fekete keret, hiszen aki ismer, szemüveggel ismer.


3. Foglalót kell olyankor fizetni.


4. A menyecskeruha általában piros-fehér.

2015. máj. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Cipőt válassz úgy, hogy kényelmes legyen. Ha belefér anyagilag, akkor legyen egy magas és egy alacsonyabb sarkú is. Magasban fotózkodhatsz, lehetsz a szertartáson, a táncoláshoz meg az alacsonyabbat.

Szerintem semmi gond a fekete kerettel, az én szemüvegem kerete piros, semmi pirosat nem vettem magamra azért, hogy passzoljon.

Szalon kérdésben nem tudok segíteni, én vettem a ruhámat.

Lehet fehér a ruhád is, de lehet színes is

2015. máj. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha csak egy alkalomra csináltatsz szemüveget, akkor nem kell a százféle bevonat, mehet bele a legolcsóbb lencse. De szerintem fölösleges, nem gáz a szemüveg.
2015. máj. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

1.A magassarkú cipő nagyon szép és szexi, de ember legyen a talpán aki egy 12 cm-es sarokban mosolyogva kibír, végig táncol egy estét. A párod nem a cipődet fogja figyelni az biztos! A ruha alatt nem nagyon látszik, hogy milyen van. Tényleg olyat válassz ami stabil és kényelmes!


2.Szerintem nem kell másik szemüveg és fekete kiegészítő se.De ha nagyon zavar, az összhatás kedvéért választhatsz például övet.


3.Ha egyből találsz olyat ami tetszik akkor foglaló kell.


4.Hagyományosan piros szokott lenni, de ma már bármilyet viselhetsz!

2015. jún. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én biztosan laposban leszek, mert nem szeretem a magassarkúkat. Egyébként most voltam lagziban, ahol a menyasszonyon egy elég magassarkú cipő volt, és éjfélkor ő is panaszkodott, hogy nem tudja mire lecserélni, pedig amúgy is ilyen cipőkben szokott járni. Természetes, hogy szeretnél a vőlegény kedvében járni, de itt most a kényelem legyen az első szerintem. Pláne, ha hosszú a ruha, úgysem fog dominálni a cipő.

A szemüveggel szerintem semmi baj, nem is kell kompenzálni,

2015. jún. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Rendben,akkor mindenképp laposabb lesz,mert főleg ha izgulok,nem akarok benne imbolyogni,és elszédülni,meg bukdácsolni :)
2015. jún. 1. 12:48
 9/10 anonim ***** válasza:

1. Én is a kényelmesebb cipőt javaslom. A menyasszonytáncot azért gondold át, nagy élmény. A cipőmmel úgy jártam, hogy 4 cipőm volt, de a 3 váltásból egyik sem volt kéznél, amikor kellett volna. :D 1 menyasszonyi cipő, 1 váltás cipő, 1 teljesen lapos ezüst színű balerina, meg 1 piros cipő a menyecskeruhához.

2. Fekete szemüvegkeret... vagány. Több verzió van: a)leszarod, nem foglalkozol vele. (a vendégek sem fognak, hidd el) b) Választasz valami fekete kiegészítőt. Mondjuk a gyöngysorod ne fehér, hanem fekete, esetleg sötétszürke legyen. Vagy tűzzetek a ruhádra fekete rózsát. Vagy a fülbevaló is lehet valami szép fekete köves. Esetleg lehet nálad egy kis menyasszonyi tarisznya, vagy hogy hívják. Ilyen apró kis buggyos táska, ami elfér a kezedben. Na, az is lehet fekete. Esetleg a hajadba lehet valami fekete díszt tenni. c) fekete menyasszonyi ruhát választasz.

3. Szerintem igen, visszamehetsz próbálni. Általában foglalót szoktak kérni a kiválasztott ruhára.

4. Menyecske ruhának mindenképp kényelmeset válassz! Ha elfogadsz egy tanácsot, azt ne kölcsönözd, hanem vegyél egy olyat, amit máskor is fel tudsz venni. Hidd el, bőven elég lesz a menyasszonyi ruhára vigyázni.

Ja, és sok boldogságot!

2015. jún. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. jún. 2. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!