Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Létezik nem fehér fátyol?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik nem fehér fátyol? Egyáltalán ehez a ruhához nem lenne gáz?

Figyelt kérdés

Van már gyerekem, szóval elvileg nem lehet fehér ruhám, és nekem anyira nem is tetszenek, viszont fátylat szeretnék!

Egyelőre ezt a ruhát néztem magamnak:

[link]

az első képen a 3. (nem rózsaszín) ruha!

Sztem gyönyörű, de nem tudom ehez lehet-e fátylam.

Szerintetek?

Ja és attol még hogy nem fehér menyaszonyi ruhába esküszöm, lehet piros menyecske ruhám?


2010. febr. 27. 12:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
fátyolból én eddig csak fehéret láttam készen, de bármilyen színű anyagból varrathatsz! szerintem egy színben azonos fátyol jól mutatna (bár nem tudom, konkrétan melyik ruhára gondoltál). menyecskeruha persze, hogy lehet piros :) ez nem függ össze sztem. :)
2010. febr. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ja, bocs, mostmár tudom melyik :) szerintem ehhez nagyon szép fátylat tudsz varratni azonos színű anyagból.
2010. febr. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy egyezerű, szép kalapfátylat nagyon el tudnék hozzá képzelni.
2010. febr. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A menyecskeruhád természetesen lehet piros, vagy akármilyen színű, amilyet te akarsz. :-) Ehhez nem fűződnek olyan szigorú hagyományok, mint a fehér ruhához.
2010. febr. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, nálunk a hagyományok szerint a menyasszonyon nem lehet kék színű holmi, mert az szerencsétlenséget hoz. Éppen ezért a hagyományos menyecske ruha piros színű, vagy hasonló árnyalatú, mintájú.
2010. febr. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szép ruha, de én nem tennék fátylat, valahogy nem tudom elképzelni. Viszont valami szép ekrü színű hajdíszt annál inkább.

A fátyol inkább a klasszikus esküvői ruhákhoz megy (szerintem).

2010. febr. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
attól,hogy van gyereked miért nem mehetsz fehérben?nekünk is van és most lesz a lagzi és fehérben leszek
2010. febr. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én tudok olyan esküvőről, ahol a menyasszony fehérben esküdött és templomban, pedig elvált volt, de először nem volt se templomi esüvője, se nem esküdött fehérben. Most már mindent lehet, ezekhez nem kapcsolódik törvény, csak szokás, ja és volt gyereke is. A Te elkébzelésed szerintem

nagyon jó, és van ilyen színű fátyol, viszont arra vigyázz, hogy mirtusz ne legyen a koszorudba, mert az jelenti az ártatlanságot. Sok boldogságot.

2010. febr. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%

Olyan ruhád lesz, amilyet te akarsz... Olyan nincs,hogy "nem lehet". Ki tiltja meg?


Egyébként ezt a szalonban kellene megkérdezni, ahonnan veszed/kölcsönzöd a ruhát. Ha valahol van, akkor ott kell lennie, vagy ők csinálnak neked egyet.


Egyébként nagyon szép a ruha, amit kinéztél magadnak! :)

2010. febr. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha vannak gyerekeid és aztan,miért ne lehetne fatylad,ha te azt nézted ki!Egyszer lattam egy francia hazaspart,helyesebben éléttarsként éltek egyutt 20vagy 25 évig,és 3 nagy gyermekuk volt!Nem volt pénzuk eskuvore,a no 50 éves koraban fatyolban igazi habos fehér ruhaban eskudott a férjével.Ha te szeretnél fatylat,vagy akar habos ruhat miért ne,te boldogsagodat keresd!
2010. febr. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!