Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az még nem is annyira lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az még nem is annyira lenne baj, hogy szemüveget kell hordanom az esküvőn, de olyan a szemüvegem hogy barna szögletes a szára vastag az is barna. Szerintem nem illik a fehér ruhához. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 9. 08:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha neked ez ilyen fontos,szerintem vegyél alkalmi kontaktlencsét.Olyat is hallottam,h lehet(ingyen)próba kontaktot venni.Azt is kipróbálhatod,és nem kerül semmibe:D
2009. ápr. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Két dolog lehetséges:

Vagy veszel egy másik szemüveget, egy ünneplőset és akkor azt a jövőben ünnepi alkalmakkor viselheted.

Vagy olyan menyasszonyi ruhát választasz, amihez megy. Tavaly (lehet, hogy idén is, nem tudom) nagyon divatos volt az olyan menyasszonyi ruha, amin színes hímzett minták vannak. Válassz ilyet és akkor már mennek is egymáshoz.

Vagy a harmadik verzió:

Vegyél lencsét. Bár szerintem elég meghatározó lehetsz szemüvegben, furán nézhetsz ki szemüveg nélkül az ismerősöknek, rokonoknak.


Nekem is szemüvegem van (a férjemnek is), én úgy oldottam meg, hogy a halványzöld kerethez néztem ékszert, így a szemüveg is úgy tűnt, mintha egy ékszer lenne.

2009. ápr. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%

Nyugodtan válassz egy menyasszonyi keretet! Végül is egyszer mégy férjhez, ennyi luxust egyszer az életben vállalj be! még ha nem is veszed fel soha többet! Legyél gyönyörű és elégedett ezen a napon. Az árát majd kigazdálkodod, ezen már ne múljon. Nem túlzott fényűzés, kár lenne agyoncsapni a ruhát is meg a kedvedet is a hétköznapi kerettel. Most az egyszer engedd meg magadnak!

Még az ükunokád is ezt a fotót fogja nézni.

Muszáj egyáltalán szemüveget tenned?

De egy szép keretben nagyon szép lehet egy menyasszony. Már ezen ne múljon! Esetleg egy régi lencséd nincs amit arra az egy napra belevághatnának az új keretbe?

2009. ápr. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a szemészetre kérj próbalencsét, amit az esküvőd napján használsz fel:)
2009. ápr. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha muszáj szemüveget felvenned, tuti ki lehet találni a szárára valami fehér kis díszítést, virágot. Ez nagyon különleges és aranyos lenne. De tényleg a lencse lenne a legjobb megoldás szerintem is.
2009. ápr. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A ...ba azzzal a barna kerettel! Maradjon csak szépen otthon! Majd előkerülhet őkelme újra, ha jönnek a dolgos hétköznapok!
2009. ápr. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó, de ha nem lát...? Én is szemüveges vagyok, úgyhogy megértem a problémát. Nem vittem az esküvőre a szemüvegemet, mindegy, utólag visszanéztem videón :)))
2009. ápr. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kontaktlencse, ha nem bírod, akkor vegyél új keretet, vagy amit az egyik hozzászóló mondott: pl barnás kiegészítők, vagy barnás aranyszerű hímzés a ruhán. ez igy nem is hangzik olyan rosszul!

Viszont ha még nem volt lencséd, akkor az esküvő előtt szerintem érdemes kipróbálni egy-két napig, nehogy a szertartáson kezdjen el bevörösödni a szemed, meg viszketni, meg könnyezni... Az nem lenne jó! De vannak egy-két napos lencsék, az nem drága. És előtte valóban kapsz próbalencsét!

2009. ápr. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy leírtad elég divatos a dizájnja a szemüvegednek. Gondolom eddig tetszett, próbáltalak elképzelni, szerintem nem lenne egyébként gáz. Párod, család hogy vélekedik? Lehet, hogy kontaktlencsében sem tetszenél magadnak. Fura lenne, hogy nincs semmi az arcodon. Talán egy másik keret lenne a megoldás, ha van rá még pénzetek. Aki sminkkel ő mit mond?
2009. ápr. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz lencsét, akkor egy új szemüveget is csináltathatsz. Vannak nagyon vékony, alig látható keretek is. Ez a te napod lesz, szóval tedd azt, amit a legjobbnak látsz.
2009. ápr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!