Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nálatok hogy volt az esküvőn?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok hogy volt az esküvőn? Illik a vőlegénynek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Júliusban lesz a lagzi és azt szeretném megtudakolni, hogy a vőlegény hogy oldotta meg a dohányzást? 1-1,5 dobozzal szívok naponta és érdeklődnék, hogy a lagzin lesz-e lehetőség illetve nem illetlenség-e ha eltünedezek rágyújtani? Nálatok hogy volt megoldva? Biztos, hogy egész éjszaka nem bírom ki cigi nélkül!
2015. jún. 12. 13:25
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Remélem kamu, mert ha nem, ez nagyon szánalmas...
2015. jún. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem kamu! Szimplán érdekel, hogy mások hogy oldották meg a rágyújtást a lagzi alatt, mert nem szeretnék feszült lenni a nikotinhiány miatt és tuti rajtam kívül volt már más vőlegény is aki dohányzott!
2015. jún. 12. 13:32
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire nem bírod ki, akkor mondjuk mikor elmész vécére, visszafelé kimész és elszívsz egy szállal. Vagy keresel egy szintén dohányzó társaságot és csatlakozol hozzájuk egy cigi erejéig.

Egyetlen lagzin sem voltam még, ahol soha, pár percre sem ment volna ki a vőlegény akár a mosdóba, akár kicsit levegőzni, akár a kint beszélgető ismerősökkel váltani pár szót.

Csak ne az legyen, hogy fél óránként elvonulsz cigizni.

2015. jún. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nikotin tapasz csodákra képes ha csak a nikotinhiány miatt lennél ideges és nem maga a rágyújtás és a dohányzás "ceremóniája" hiányozna.


Egyébként pedig vagy gyorsan elintézed (más vendégek is dohányoznak gondolom, nem te leszel az egyedüli) vagy a fentebb említett lehetőség.

2015. jún. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Ha menyasszonyként én simán tudtam cigizni, akkor szerintem vőlegényként neked sem ügy megoldani:D Vagy a jövendőbeli ara fujtat, hogy dohányzol?:D
2015. jún. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
a nikotintapasz eszembe sem jutott..köszi az ötletet :-)
2015. jún. 12. 13:40
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen a menyasszonyom nem dohányzik :-)
2015. jún. 12. 13:41
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan kimehetsz egy cigire a többiekkel,esküvőkön ahol eddig voltam a vőlegény is kiment cigarettázni.
2015. jún. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A nikotintapasz nem ér semmit, legalábbis nekem.

A társaságban biztos lesznek bagosok, kimész velük egy cigire. En is ezt fogom tenni:)

2015. jún. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Voltam olyan esküvőn, ahol dohányzott a vőlegény. Simán kiment, mikor akart. Attól még ment ugyanúgy a tánc, hogy ő nem volt bent mindig...
2015. jún. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!