Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen Veresegyházán Soós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen Veresegyházán Soós Edit varrónő? Szépen dolgozik?

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
igen, nagyon igényes ruhákat varr.
2010. márc. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbáltam visszakeresni az e-mailjeimben, hogy az a varrónő, aki az én menyecskeruhámat varrta Soós-e, de mindenhol csak Editként szerepel. De szerintem nem sok Edit nevű varrónő lehet Veresegyházán.

Én az interneten találtam őt, előzetes e-mailes és telefonos egyeztetés után mentem hozzá még 2008-ban (azóta sok minden változhatott). Egy félig sem kész ház volt, ahol félre kellett söpörni a gyerek tanszereit, hogy le tudjak ülni. A hölgy olyan volt, mint aki minden be van állva, furcsán, vontatottan beszélt, mindig panaszkodott, hogy most a feje fáj, most szédül, most ez a baj, most az a baj. De úgy voltam vele, hogy szép ruhát varr, kit érdekel. Megvolt a méretvétel, elmondtam az igényeimet, abban maradtunk, hogy másfél-két hét múlva mehetek az első próbára. Kb. 4 hét után felhívtam, hogy mégis mikor, erre az volt a válasz, hogy ne izguljak, nekem még úgyis két hónap van az esküvőig, addig még úgyis változhat a súlyom...

Pedig nagy szükség volt a próbára, mert kiderült, hogy rövid a szoknya, rövid a míder, de szerinte úgy jobb volt.

Szerintem nem.

Ezt még több próba követte, több hét különbségekkel, végül esküvő előtt egy héttel lett kész a ruha (a kapcsolatot vele 4 hónappal az esküvő előtt vettem fel).

A lagziban mindenkinek tetszett a ruha, de én nem egészen ilyen képzeltem. Azóta áll a szekrényben, és ha ránézek, két dolog jut róla az eszembe.1. hogy milyen szép volt az esküvő és 2. hogy nem varratnék több ruhát ott.

Annyira olcsó sem volt, ennyiért akciósan kaptam volna üzletben is szebbet.

De persze azóta eltelt két év, talán a körülmények is jobbak, és talán én csak egy elégedetlen vevő vagyok a sok száz elégedett között.

2010. márc. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Várok legalább még egy véleményt, mert eddig döntettlen! :)Árban szimpatikus, nem találkoztam még vele, de emailben kértem egy kb árajánlatot és jónak tünik az ár.Ezért is írtam ki a kérdést, mert gyanusan olcsó...:)
2010. márc. 2. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!