Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lefujjam az esküvöt? Jegyesem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefujjam az esküvöt? Jegyesem szexchaten dolgozik amit eddig titkolt ugy tudtam operátor. Most kidrült szexchat, azt mondja csak engem akart megkimélni de ez nem megcsalás mert csak nézik. Kiborultam. Mit gondoltok erröl?

Figyelt kérdés
de mások elött elégiti ki magat stb normális család vagyunk és az övék is az senki sem tudja róla. barátnöje szólta el magát aki szintén ott dolgozik. hab a tortán párosan dolgoznak egymással ha ez igy érthetö:-(
2010. dec. 19. 12:16
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
90%
Még össze sem házasodtatok, de már hazudik.Simán lefújnám a lagzit.
2010. dec. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
88%
Én egy időre egy nagyon hosszú gondolkázási szünetet tartanék, ez így lenne a legjobb. Aztán mikor leülepedtek a dolgok, akkor elmondanád neki, hogy ez így nem járja és keressen egy tisztességes munkát magának. Még mindig szereted, de gondoljon bele abba hogyha majd születnek a picurkák és el kell mondani az iskolába hogy mi apa foglalkozása mégsem írhatjátok azt hogy "Apa a szexchaten vetkőzik idegen nőknek"
2010. dec. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
89%

Ha képes vagy a munkájával együtt elfogadni őt, ha meg tudsz birkózni azzal, hogy ha esetleg kitudódik, mit fognak szólni az ismerősök, rokonok, akkor ne fújd le az esküvőt. Ha nem tudsz a munkájával együtt 100 %-osan mellette állni, akkor gondold át, tényleg vele akarsz-e maradni.

A munkahelyváltás nem lenne esetleg járható út? Tudom, hogy a pénz nagy úr és bizonyára nem fillérekért csinálja, amit csinál, de hátha ő is szeretne más módon élni.

2010. dec. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
87%

Itt nem az a kérdés, hogy megcsal-e, vagy sem, hanem az, hogy Te együtt tudsz-e élni olyan nővel, olyan "munkából" él, mint amit leírtál.


Az értékrendem konzervatív, ezért én nem tudnék együtt élni olyannal, aki ilyen, vagy ehhez hasonló munkából él, de el tudom fogadni, hogy másnak ez belefér, nem okoz gondot.

2010. dec. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
81%
én biztos lefújnám az esküvőt. ki tudja,h miket titkolt el mégelőled....és miket fog ha együtt maradtok....
2010. dec. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
sose értettem miböl van folyton uj kabátja meg márkás cuccai. azokban is hazudott biztos hogy ez már megvolt leértékelés meg nem igazi bunda közben találtam nála 180 ezres kártyás fizetési bizonylatot na az aztán nagyon akciós. már abban sem vagyok biztos hogy hetero. de nagyon szeretem. család kiakadna az biztos. suliban a gyerek mondhatná hogy htb az anyja de akkor ig gáz hogy más pasik rá verik meg sztem az is megcsalás ha a barátnöjével csinálja ha munka akkor is nem?
2010. dec. 19. 12:31
 7/30 anonim ***** válasza:
62%
most férfi vagy vagy nő?
2010. dec. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
ffi
2010. dec. 19. 12:37
 9/30 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem nem az a gáz, hogy ezt csinálja, hanem, hogy nem árulta el Neked.

Mikor szerette volna elárulni, ha már az esküvőre készültetek??

Ha annyira szeret, és fontos vagy neki, akkor el kellett volna mondania, nyilván nem egyből, de egy idő múlva.

Ha szereted, és kell neked, ezzel együtt is szeretted volna szerintem, vagy megbeszéltétek volna, hogy abbahagyja.

Itt a bizalom van a legnagyobb veszélyben, én így látom.

A bizalmat csak egyszer lehet eljátszani, és utána hiába mond ő bármit, Te mindig gyanakodni fogsz.

Szerintem ülj le vele beszélni, gondold át, hogy miről fontos most beszélni, aztán rágd át magad rajta, és dönts.

Az esküvő várhat még, előbb ezt kell tisztázni.

Sok sikert.

2010. dec. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
46%

Én a "barátnője elszólt magát" című sortól kezdve értem, hogy a Kérdező FÉRFI, a jegyese meg NŐ. Csak nem írná egy nő a vőlegényéről, hogy a barátnője így meg úgy.


Aztán ha nem biztos a kérdező abban, hogy a jegyese hetero, és a barátnővel együtt dolgoznak, akkor vajon milyen nemű?


Nem volt túl bonyolult rejtvény ezt megfejteni, nekünk még tanították az ÉRTŐ szövegolvasást.

2010. dec. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!