Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A videó alapján ti megcsinálná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A videó alapján ti megcsinálnátok magatoknak a menyasszonyi csokrot?

Figyelt kérdés
https://www.youtube.com/watch?v=tVmXtYpCjck#t=237 Nagyon gondolkodom, hogy fehér és vörös rózsából megcsinálhatnám úgyis ez a két szín fog dominálni az esküvőn.
2015. jún. 25. 09:46
 1/9 anonim ***** válasza:

"A menyasszony csokra a boldogságot szimbolizálja. A csokrot a vőlegény rendeli meg választottja számára, és mivel kettőjük boldogságáról van szó, ő is kitűz ruhájára egy szálat. Miután egybekeltek a szerelmesek, a menyasszony hátat fordít a vendégseregnek és eldobja a csokrot. Ilyenkor következik a hajadon lányok pankrációja, ugyanis az készülhet a következő esküvőre, aki megkaparintja a csokrot."


[link]

2015. jún. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk ennyire babonásak a ruhát nélküle választottam ki, de amúgy mindent közösen csinálunk :) Még a meghívókat is :)
2015. jún. 25. 09:55
 3/9 anonim ***** válasza:
amikor láttam a kérdésedet egyből gondoltam, hogy ez a videó lesz benne :) a legjobb barátnőmnek augusztusba lesz az esküvője és mi fogunk mindent készíteni. Szerintem megérné, azért egy szép menyasszonyi csokrot nem olyan vészes készíteni, sem dekorációt (a videó is mutatja), de mégis sok pénzt lehet vele spórolni, s főleg ilyen alkalmakkor, ha az embernek van ideje és kedve hozzá, szerintem jobban kijön. :) Ha elmész egy virágüzletbe ás megmondod, hogy menyasszonyi csokor kell, akkor jóval drágábba kerül.. átlagosan 20-25 ezer, ami mutatós is.. és ez csak egy csokor.. valójában kell még dobó csokor, meg koszorúsoknak is csokor (vagy a karjukra olyan szalagszerűség), valamint a kitűzők. A piacon meg 150-200 forint a rózsának szála.. sőt ha többet veszel még engednek is az árból. :) Sok boldogságot!
2015. jún. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
MEnnyivel előbb fogjátok a csokrot megcsinálni? Igazából a koszorúslánnyal még küzdök (hugom nem akar mert úgy érzi elveszít 8 éves) pedig olyan ruhát is választhatna amilyet szeretne, csak ő lenne a koszorúslány, de szerintem akkor is olcsóbban kijönnék egy nagyobb és két kisebb csokorral :)
2015. jún. 25. 10:54
 5/9 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek auguaztus 8-án lesz, s mi pénteken vesszük meg a virágot, péntek este megcsináljuk és a vőlegény másnap reggelig a hütőbe tartja a legfelső polcon, ahol mincs olAn hideg, dw meleg sem. Esetleg próbálj neki ilyen kardszalagot készíteni, vagy kitüzőt. :) s akkor a ruhájára felteszitek. :)
2015. jún. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
igen :)
2015. jún. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én ezt (is) inkább profira bízom. Van elég jó kézügyességem, de ez az én napom, legyen minden tökéletes, és legyek én a hercegnő, ne csak a virágáruslány.
2015. jún. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A videón azt mondja, hogy egymás mellé rakja a virágokat, holott nem, mert spirálban köti!

Egymás mellé rakva eltörne a szára!

Hol szereznél virágokat? Miért akarod Te csinálni, hogy olcsóbb legyen!

2015. júl. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Virágpiacon vennék, és igen azért, hogy olcsübb legyen illetve mindent én szeretnék csinálni amit tudok :)
2015. júl. 2. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!