Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szeretnék egy olyan helyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék egy olyan helyet találni az esküvői ebédnek és bulinak, amit csak kibérlek és én szervezem meg én visszem a kaját és apiát mivel már mindent megvettünk. Hol találok ilyen helyet?

Figyelt kérdés

Szeptember 27én lesz az esküvöm, ugy volt hogy a nagybátyáméknál lesz megtartva az ebéd és buli, de mai nappal visszamondták és most itt vagyok helyszin nélkül.

Szeretnék egy olyan helyet találni amit csak kibérlek és én szervezem meg én visszem a kaját és apiát mivel már mindent megvettünk, tud valaki ilyen helyet vagy teljesen reménytelen és kidobhatom a pénzt az ablakon amit a menüre és az italra illetve a diszitésre költöttem.....


2008. szept. 3. 16:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondj helységnevet, mert így passz!
2008. szept. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Azt megírhattad volna, hol laktok, melyik városban akarjátok az esküvőt...így nem lesz sok válaszod :)
2008. szept. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
bocsi.... budapest
2008. szept. 3. 17:05
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit közelebbről?
2008. szept. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2.dik kerület
2008. szept. 3. 17:36
 6/11 A kérdező kommentje:
itt lesz az esküvő megtartva, a 2kerületben illetve környékén keresünk
2008. szept. 3. 17:37
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én csak reménykedtem, hogy dél-pestmegyeiek vagytok, itt igen jó helyek vannak erre a célra, de így csak sok boldogságot tudok kívánni!!!:)))
2008. szept. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
művelődési ház?
2008. szept. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

Szeintem egy műv ház jó lenne vagy akár a volt ált iskola ha nagy hely van,volt tanárral szerintem meg lehet beszélni,

egy olyan étterem ahol ismerősöd van,vagy még esetleg egy telken ami üres csak asztalokat meg székeket kéne kölcsönkérni ismerősöktől,vagy egy rokon ki nagy kerttel rendelkezik!Sok sikert a keresgéléshez!Sok boldogságot!

2008. szept. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Sajnos nem tudom hogyan néz ki pest azon része,de ha van rokon akinek nagy háza telke nyaralója van arra felé akkor ott esetleg meglehetne tartani!Igaz nekünk csak jövőre lesz

de mi egy vadászházat bérlünk ki aholnagy hely van az udvaron ,nem leszünk sokan,bár kinek mi a sok olyan 80 körül,lejebb nem adhatunk sajnos mert anyósom kitér a hitéből!Sok boldogságot!

2008. szept. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!