Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Korlátlan italcsomagot kérjek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korlátlan italcsomagot kérjek, vagy itallap alapján számoltassuk el a lagzis italfogyasztást?

Figyelt kérdés

kb 80 fő lesz, ebből 10 gyerek. 6400 ft a korlátlan italcsomag, ebben viszont csak üdítő+bor+sör van. A töményet mi visszük.

A sör itallapon 800-1000 ft között mozog/korsó. Bor viszont nincs az itallapon. Mondjuk ezt nem értem... egy normális étteremben kéne bornak lennie, de mit mondjak rá, már sok szempontból sajnos rájöttünk, hogy ez nem egy normális étterem...

De mindegy, a lényeg, hogy vajon melyik érné meg jobban? Fejenként hány liter alkoholt szoktak fogyasztani az emberek átlagban?


2015. júl. 16. 16:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, csak nem ez volt a kérdés. Nem vettünk annyi töményet, hogy okádjanak, de 80 embert nem is fogok bekorlátozni, hogy mit ihatnak, meg mit nem.
2015. júl. 16. 16:25
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok az a nagyon durván ivós fajta, de 1-1 átlagos alkalom esetén megiszok 3 sört. Ha egy lagziba mennék, akkor valószínűleg többet. És én tényleg nem vagyok az a durván ivós (jó pár ismerősöm 5-6 sört is megiszik 1-1 kisebb kocsmázás során, lagziba nyilván ők is többet innának). Ebből kiindulva szerintem jobban megérné a korlátlan italcsomag.
2015. júl. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Korlátlan csomagot kérj, szerintem. A sör árából kiindulva ezzel jársz jobban.
2015. júl. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, igazatok lehet. Nekem sajnos kozelmultbol csak egy lagzis tapasztalatom van, ott mindenki csak viztet ivott, mert elromlott a legkondi es kb 35 fok volt a teremben. Igy nem nagyon volt viszonyitasi alapom :)
2015. júl. 16. 19:08
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Bezzeg ezt mikor én mondtam csak hisztiztél most meg igazunk van.HÁ!
2015. júl. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Figyelj csak? Neked nem volt elegge meggyozo az, hogy az adminok szo nelkul toroltek a hulyesegeidet? Mindek jossz mar megint ide? Nem kertem a primitiv beszovegeleseidbol.

Ha tudnal irott szoveget ertelmezni, akkor nem nyomnad megint a hulyesegedet... Olvass es ertelmezz... Szerencsetlen...

2015. júl. 16. 19:27
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Ez a meghívottaktól függ, mi 90-en voltunk és fogyasztás után fizettünk, igy fejenként 3500 ftra jött ki. Nálunk 1-2 kivétellel senki sem ivós igazán, 1-2 pohár feles, sör, bor és ennyi, szeszeitalból kb 50ezernek megfelelő fogyott, a többi üdítő volt, pedig szept. végén volt az esküvőnk.
2015. júl. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ertem, koszonom! Akkor atnyalazom a listat es kalkulalok, hogy kibol mennyit nezek ki :)
2015. júl. 16. 21:35
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi a töményet visszük és tényleges fogyasztás alapján fogunk fizetni. Meghatároztunk egy összeget(250.000), amit nem szeretnénk átlépni. Időközönként fogunk tájékoztatást kapni, hogy hol tartunk. Az árak nem az itallap alapján lesznek elszámolva, hanem "középáron".

Remélhetőleg elég lesz a keret. Igazából nem ivós egyikőnk családja sem.

A ti esetetekben fél millió forintról beszélünk, amit szerintem akármilyen partizós is a csapat, nem fogyasztanátok el tényleges fogyasztás alapján.

2015. júl. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk italcsomag 5000 Ft/fő Sör,bor, jager,unicum,finlandia vodka,jeam bean, martini,bayles,üdítők


pálinka nincs benne, mert annak 1000 ft felese.

De ennek ellenére sem kérünk csomagot,mert annak minek vegyeka,ki 2 naracslevet meg 3 kólá fog inni? Van 3-4 vedelő,de a többi szolíd.

2015. júl. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!