Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre készülök! Melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre készülök! Melyik oldalt nézzem meg, ahol esküvői ruhák közül lehet válogatni? Lehetőleg minél több választékban!

Figyelt kérdés
2010. márc. 5. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, a bal oldalon alul a mindendben kereso-be ird be, hogy eskuvo! Kb. 500 oldalt ki fog dobni, csak gyozd vegig nezni oket!
2010. márc. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt! menyasszonyiruha.lap.hu

Sok boldogságot!

2010. márc. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

! [link] !

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link] ezek csodálatosak

[link]


én ezeket találtam, remélem segít.

sok boldogságot a további száz évetekre:-)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. márc. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:-)) Köszönöm nektek! :-))
2010. márc. 5. 18:03
 5/5 anonim válasza:

Szia!


Nem tudom, hogy bérelni szeretnél-e vagy vásárolni. Nekem van egy egyszer használt nagyon szép, hibátlan menyasszonyi ruhám, amit kölcsönzési ár alatt eladok kiegészítőkkel együtt (januárban volt rajtam kb. 3órát). Ha esetleg érdekel szívesen küldök róla képet, hátha Neked is ez lesz álmaid ruhája :)

2010. márc. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!