Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan vegyem fel a leendő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem fel a leendő férjem nevét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


30 éves leszek jövőre tervezzük az esküvőt. Szeretném majd felvenni a férjem nevét.


Iskolàba dolgozom sokat irok alá, igy ezt is figyelembe veszem hogy melyik lenne jó.

Családi nevemet meg legtöbb esetbe nem tudják leirni.


Két lehetőség tetszik.

Szabóné Vezetéknevem Tímea

Szabó Tímea


2015. júl. 19. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Szabó Tímea
2015. júl. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha a vezetékneved hosszú és/vagy bonyolult leírni valamint nem bánod az elhagyását akkor a Szabó Tímea teljesen jó.

Egyébként "iskolában, esetben".

2015. júl. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Interferencia ***** válasza:

Ha neked amúgy mindegy, akkor én is a rövidebb verziót javaslom.


Igen, remélem nem nyelvtantanár vagy. :D

2015. júl. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nekem is inkàbb a Szabó Tímea tetszik. A másikat hosszú leírni. Igaz naplóba irhatnám csak azt hogy Szabóné, de minden más papírra hivatalosan kiírva...


Nekem nem gond a családi név elhagyása, egyedül talán az miatt gondolkodom, hogy szüleim két lányt nevelnek, így a név nem megy tovább....anno nagyapám mondta...

2015. júl. 19. 12:45
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tanár vagyok... :D
2015. júl. 19. 12:46
 6/7 anonim ***** válasza:

érdekes hogy van egy különleges neved és le akarod cserélni egy szabóra

mer a pokrivtsák mónikát még megértem ő nyert egy menő nevet

de hogy te direkt egy ilyen átlagos vackot akarsz

amúgy pont a szabó tímea a legrosszabb megkapod a férjed vacak nevét mégse fejezi ki hogy van férjed

akkor legyel inkább szabó *béláné*

2015. júl. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem az első jobban tetszik, de én szeretem, ha egy név hosszú. Nekem is inkább hosszabb lesz, az aláírásnál meg úgysem számít, mivel lehet rövidíteni.
2015. júl. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!