Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre milyen ajándékot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre milyen ajándékot illik venni 5000ft-ig?

Figyelt kérdés

2015. júl. 20. 12:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb ember annak örül, ha borítékban megkapja a pénzt ilyenkor. Legalábbis magamból kiindulva sokkal hasznosabbnak tartom, mert arra költöm, amire szükség van és nem egy huszadik botmixert, meg vázát kapok.
2015. júl. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne vegyel ajandekot, total felesleges..plane ennyiert, mert semmi hasznosat nem tudsz venni. Add nekik oda boritekban.
2015. júl. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Esküvőre 5000 forint? Érdekes, de nem szólok bele.

Szerintem add a pénzt, azzal érnek a legtöbbet.

2015. júl. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ez egy kis esküvõ lesz, nem ilyen hű de nagy.

Csak a szűk családi kör.

De azért köszönöm a válaszokat!

2015. júl. 20. 15:21
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Kis esküvőtől független, hogy mennyit ad az ember. Ha egy adott párról van szó, akkor ugyanannyit adnék nekik kis és nagy esküvő esetén is.


Ne vegyél ennyiért ajándékot, inkább add oda nekik borítékban.

2015. júl. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is borítékban.

Szerintem is elég kis összeg, akármennyire szűkkörű az esküvő...:(

2015. júl. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tudom hogy kis összeg de nem szeretnék ennél többet költeni rá :)
2015. júl. 20. 18:37
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
Akkor inkább tényleg add oda nekik. Legalább lássák, mennyit szánsz rájuk.
2015. júl. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként (csak tanács a következő esküvői meghívásaidra) illik fedezni a saját költségeidet.

Minden esküvőre minimum 10ezret viszek. Ha jó barát, vagy közeli rokon, akkor ez lehet több is.


Az pedig elég sokat elárul, hogy nem azt írtad, hogy nem tudsz többet adni, mert nem engedheted meg magadnak, hanem nem szeretnél ennél többet költeni rájuk.


Én azt gondolnám, ha szűkkörű esküvőről van szó, akkor fontos vagy az ifjú párnak, de ezek szerint ez egyoldalú.

2015. júl. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Basszus, ha megteheted, akkor illene a kajádat kifizetni. Ez így elég tapló dolog. Ha mindenképp ennyit akarsz adni, add borítékban... ha olyan tárgyi ajándékot szeretnél adni, ami jó minőségű, és nincs belőlük neki száz, ha már együtt élnek, akkor az nem ebben az árkategóriában kezdődik. Vagy odamész hozzájuk, és mondod, hogy figyi, ennyi pénzt akarod kiadni, tudtok vmit, amit szeretnétek, és 5e alatt van?
2015. júl. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!