Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hölgyek ti milyen esküvőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek ti milyen esküvőt szeretnétek majd? Inkább nagyobbat zenével, tánccal vagy kisebbet szűk családi körben?

Figyelt kérdés
2015. aug. 16. 02:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
50 fő alattit, templom, lagzi nélkül sima szertartás utána állófogadás vagy vacsora egy étteremben. Inkább a nászútra költenék. A család mindkettőnknél kicsi, nem vallásos és nincsenek torzsalkodó rokonok szerencsére.
2015. aug. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
nekem kicsi volt. 15en voltunk kb, plusz mínusz egy-két fő. szabadtéri volt, mindentől távol. utána beültünk egy jó étterembe, és mindenki evett amit akart. szeles, meg kicsit hűvös volt. pont olyan volt, mint amire vágytam.
2015. aug. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Kisebb esküvőt. Család az én részemről kb. 10-15 fő, a párom részéről valamivel kevesebb (nekem szoros kapcsolatom van az unokatestvéreimmel, ő egyáltalán nem tartja a kapcsolatot). Barátok még 10-15 fő szerintem összesen. Szóval maximum 30-45 fős.


Valami meghittet szeretnék, semmi buli meg parti, csak egy kellemes hangulatú vacsora, esetleg utána iszogatás, beszélgetés valami jó élőzenével.

2015. aug. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Mi 150 en voltunk, szűk családi kör volt végül is (nem hívtuk az 1000. nagybácsit, nagynénit...) legjobb barátokat és közeli kollegákat hívtunk. Szuper családias esküvőnk volt, azt a visszajelzést kaptuk. minden olyan volt, ahogy megálmodtuk :)
2015. aug. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
En kicsit csak 2 tanu, es valami szep tengerparton.
2015. aug. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mindigis kis esküvőt képzeltem el magamnak, két tanúsat, de a családot nem szerettük volna megbántani, így a polgári lett gyakorlatilag titokban megtartva, a templomin pedig együtt örülhettünk a szeretteinkkel. Lagzit egyikünk sem akart, csak egy kis családi ebéd volt utána. Most sem csinálnám másképp, nagyon szép volt így, de a kéttanúsat élveztem a legjobban, pedig hivatali időben volt, minden féle faxni nélkül.
2015. aug. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Sosem szerettem a tömeget meg úgy egyáltalán a figyelem középpnontjában sem. A nagy dajdajozást sem kedvelem (kivéve a koncerteket, de hát az esküvő nem olyan :D). Nekem teljesen jó egy elegáns, kifinomult, mindenféle sallangtól, zenekartól, játékoktól mentes esküvői ebéd tényleg szűk körben. Vagy max. úgy, hogy a ceremóniára, állófogadásra hívunk több embert, az ebéd meg tényleg csak a szűk család meg pár nagyon jó barát.
2015. aug. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
4 emberrel, meghitt, szép szertartást, aztán mindenki mehet a dolgára.
2015. okt. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!