Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mindig a menyasszony veszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merlotte kérdése:

Mindig a menyasszony veszi kézbe az esküvő megszervezését?

Figyelt kérdés
A vőlegényem, (akit imádok és szeretek és tudom hogy ő az igazi, és ő az életem párja),mindig is egy "tesze-tosza" típus volt. Ha ő intéz valamit akkor legalább fél évig morfondírozik rajta és aztán valahogy dönt,valamit lép... Ezzel a hozzá állással eléggé elbizonytalanít engem. Például az eljegyzéssel is jól megváratott, mert állítolag a megfelelő pillanatot várta,( ami persze szerintem volt egy csomó) de a végén, nem is lett olyan nagyon különleges,és meggyőző sem hisz csak annyit mondott hogy ezt már illik odaadjam.. de megtörtént, és tudta hogy ha megkéri a kezem akkor én egyből szeretnék esküvőt is. EZ nálunk már nem kérdés, hisz babaprojekten is már 2 éve vagyunk. A lényeg hogy, mondtam neki hogy nem akarom azt hogy eröltetve legyen az esküvő, de szeretném még idén. Már eltelt 3 hónap, és ő semmit nem csinált. Persze kénytelen vagyok a háttérben noszogatni hogy legalább az anyakönyi hivatalt keresse már fel, hogy kérjünk időpontot, mert nem én akarok csinálni mindent mert akkor teljesen eröltetett az egész. Bár így is az... hisz én noszogassam minden egyes lépését? akarja ő egyátalán? persze feltettem a kérdést neki és azt mondja hogy persze azért kérte meg a kezem. De mégsem tesz egy téglát sem a közös jövőnk érdekében. Persze virággal meglepni, kv-t főzni reggelente, meglepetés vacsit csinálni meg ilyesmi az minden napos részéről, de ténylegesen intézni valamit ami kettőnkkel kapcsolatos azt nem csinálja. Mindent nekem kell ha akarok valamit... Ez normális? Lehet hogy őt tényleg nem érdekli annyira az esküvő( ő már egyszer házasodott), csak nekem fontos? ezt el lehet fogadni? Nem gáz hogy kénytelen vagyok én hordani a nadrágot??

#esküvő #menyasszony szervezés
2015. aug. 24. 10:56
 1/7 Mumusan ***** válasza:
78%
Ez nem nadrághordás kérdése. A nők jobban magukénak érzik az ügyintézős dolgokat mint a Férfiak. Ennyi az egész. A gyereket is te fogod orvoshoz cipelni, menzára beiratni, könyveit átvenni....ahogyan a közüzemi számlákkal is inkább mi bajlódunk. Ez az élet rendje.
2015. aug. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem:D Nekem a nagybátyám vette a kezébe a szervezést:D mert én nem akartam nagy felhajtást, ők meg ragaszkodtak a rokonysághoz:)
2015. aug. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Aztán a végén észreveszed, hogy mindent neked kell csinálni. :)
2015. aug. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én is kivettem a részemet a szervezésből, öcséméknél pedig egyenesen ő végezte a szervezés oroszlánrészét.
2015. aug. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én gyűlölök intézkedni,úgy hogy az esküvő szervezés nagy részét (is) a férjem intézte.
2015. aug. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én vőlegényem hasonló típusú mint a tiéd: én az elején tisztáztam vele, hogy együtt fogjuk megszervezni az esküvőt, mivel mindkettőnknek egyformán fontos. Ő egy nagyon gyakorlatias ember ugyanakkor, csak nem tetrekéssz, nehezen dönt. Mi az elején megbeszéltük, hogy a szolgáltatókkal pont ezért ő beszél, mivel neki inkább eszébe jut rákérdezni mindenre, ami fontos lehet. Én vagyok az, aki pl.: utánajár milyen szolgáltatók vannak, aki intézi a dekort, a meghívókat, a köszönőajándékokat, a menü stb... szóval mi megbeszéltük, hogy leosztjuk a feladatokat, úgy hogy kinek mi az erőssége pl.: én szeretek szöszölni, válogatni ezért szivesen keresek az interneten egy szimpatikus éttermet, de felhívni őket, hogy vállalnák - e a lakodalmat, már p fogja :)
2015. aug. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi megbeszéltük, hogy én szervezem az esküvőt a véleményét kikérem MINDENBEN, de én csinálok mindent persze ahova kell jön velem, de ő rámbízza az egészet.
2015. aug. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!