Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyi ido a maximum amennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ido a maximum amennyit varnal az eljegyzesre, hazassagra?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyi idot erdemes egy pasira aldozni hogy megtegye ezeket a lepeseket? Mert ha egy no mar nem olyan fiatal a pasi otthagyja konnyebben talal part mint a no. Ahogy telik az ido arra is gondolni kell sajnos hogy lehet a teherbeeses sem lesz zokkenomentes. Ti mennyit varnatok egy pasira ebben az esetben?
2014. aug. 28. 11:04
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
74%

pont azért, mert idősebb vagyok, erős 30-as, engem hidegen hagy a házasság, eljegyzés, hasonló dolgok.

valahogy a fontos az lenne nekem, hogy legalább szülessen gyerekem.

ráadásul, ha a férfi el akar hagyni, eljegyzés meg esküvő után is elhagyhat.

nem tudom, nálam már rég máshol van a hangsúly, szerintem itt már pánikhelyzet van, esküvőre várni, legalábbis az én helyzetemben, úgy gondolom, luxus.

2014. aug. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
92%

Nekem is fontosa házasság nem akarok házasságon kívül szülni, de azért ezt elég nagy túlzásnak tartom.

Le kell ülni megbeszélni, nem duzzogni.

2014. aug. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
93%
33 éves házas nő vagyok, 6 éve vagyunk házasok, előtte 5 évig jártunk, nagyon szép időszak volt ez az 5 év, utána megkérte a kezemet, közölte is, hogy milyen jó, hogy én már az övé vagyok és azóta konkrétan le se szarja a fejemet. Az esküvő előtt folyton programokat szervezett, rengeteg kedvességet kaptam tőle, nem feltétlen nagy ajándékokat, bár olyan is volt, mindenben odafigyelt rám. Éppen azért, mert meg akart engem tartani, az esküvő után meg már nincs miért aggódnia, legalábbis ő úgy gondolja. Ha visszacsinálhatnám nem mennék hozzá, én is a biztonságot kerestem, de nem gondoltam, hogy ez ezzel fog társulni, hogy nem fog velem törődni. Persze tudom, ez csak egy történet és egyáltalán nem mindenkinél így alakul. Most azt gondolom, hogy inkább legyen egy jó kapcsolat akár házasság nélkül, mint egy rossz házasság.
2014. aug. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
82%

25 éves vagyok. Nem úgy gondolok a házasságra, mint egy jutalomra a nő számára. Nem csak a férfinek, hanem a nőnek is meg kell érnie a gondolatnak, hogy szeretné az életét a másik mellett eltölteni.


Így tehát, nem kellene várakoznom, hiszen egy komoly kapcsolatban lehet erről a dologról beszélni. Ki hogyan képzeli a jövőt, akar-e házasságot, gyereket, nagyjából mikor. Így nem kellene remegve várnom a lánykérést, mert tisztában lennék azzal, a párom mikor, és mit akar.


Nyilván, ha megbeszéljük, hogy itt az idő, mondjuk egy éven belül szeretnénk eljegyzést, akkor sejteném, hogy lánykérés lesz nemsokára, de óriási meglepi nélkül is nagy lenne a boldogság. A megbeszélt, előre megtervezett dolgokat szeretem, és az olyan kapcsolatot, ahol mind a két félnek egyértelmű, mit várhat a másiktól. Ebbe viszont nem fér bele, hogy évekig emésszem magam, hogy vajon mikor lesz esküvő?


Miért ne tudhatnám? Kivel beszélném meg, ha nem vele??

2014. aug. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
60%

26 éves fejjel gondolom ezeket:


- összeköltözés ha fel sem merül fél éven belül, akkor számomra a kapcsolat nem nevezhető komolynak (ha egy év után sincs összeköltözés, az már felvet kérdéseket)


- ha mondjuk fél éven belül megvolt az összeköltözés, akkor kb. 1-1,5 éven belül jó, ha tisztázódik, ki hogy áll a házassághoz, illetve tisztázás után jó, ha nem sokkal a konkrét eljegyzés is megtörténik, amennyiben akarnak házasodni a felek (tehát kb. megismerkedés után a 2. év táján)


- esküvő meg nyilván az eljegyzés után 1-2 évvel jó, ha megvan, minek húzni az időt, ha komolyan gondolják a felek, és házasságpártiak


Tehát összegezve: 3-4 év múlva ha nincs esküvő, az SZÁMOMRA gáz, ennyi együttélés után már tudni kell dönteni felnőtt embereknek.

2014. aug. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
90%

A környezetemben nagyon megoszlottak az időintervallumok, volt akit a párja 11 év együtt élés után vett el, volt akit másfél év múlva...

Számomra ez inkább korfüggő dolog. Tehát nem bánnám ha olyan 30 évesen lenne egy eljegyzési gyűrű az ujjamon. Utána meg jöhetne a családalapitás, mert szerintem ezt sem túl jó későre hagyni.

Én meg annak a hive vagyok hogy esküvő előtt nincs gyerek.

2014. aug. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
89%
csakhogy egy harmincas nőnek nincs ideje 3-4 éveket várni esküvőre, és ott még hol van a gyerek.
2014. aug. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hány éves vagy. Huszas éveim elején vártam 4 évet egy pasira, akinek esze ágában se vol megnősülni, sőt, még összeköltözni se, pedig dolgoztunk mindketten már. Mondjuk 28 felett már nem várnék éveket olyan pasira aki nem tudja mit akar.
2014. aug. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
60%
7 éppen ezért van igaza 1-esnek, inkább a gyerek a fontos ha valaki 35 fölött van. Azért azt nem lehet várni egy pasitól sem, hogy 2 hét után elvegye a nőt, csak azért mert már "öreg", mellesleg az a nő is hülye aki ilyenbe belemegy.
2014. aug. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%

az 1-es is én voltam :P

7-es

2014. aug. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!