Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elmesélte párod hogy zajlott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmesélte párod hogy zajlott a legénybúcsúja?

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 08:08
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Nem tervezünk házasodni, így nem lesz se legény- se leánybúcsú. Amúgy is idióta szokásnak tartom mindkettőt.
2010. márc. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
El. Sőt még a lány táncáról megnéztem a felvételt is. Én nagyon jókat nevettem.
2010. márc. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
80%
Igen, a fényképeket is láttam. Volt nő is, de akkora volt köztünk a szerelem, hogy nem érdekelt.
2010. márc. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
el. nő nem volt, de ettől még emlékezetes volt. mint ahogy az enyémen sem volt pasi, mégis jó volt
2010. márc. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elmesélte, már amennyire emlékezett rá... Utána hozzánk jött haza, és én még olyan állapotban soha nem láttam. A haverjai döntötték bele a piát egész este. Többször megnéztem, amikor aludt, hogy lélegzik-e még. Van több nőszemély is, akik nem vettek arról tudomást, hogy a párommal már 10 éve együtt vagyunk, arról, sem, hogy összeházasodtunk, sőt. Olyan elvetemültek is akadnak, akiket még az sem tántorít el a folyamatos próbálkozástól, hogy azóta gyerekünk is született. Úgyhogy csak a férjemen múlt, hogy nem volt semmi a legénybúcsúján. Ebben biztos vagyok, ha ivott, még soha nem sikerült teljesítenie az ágyban:)De nem is ez a lényeg, bízom benne, úgyhogy nem is faggattam.
2010. márc. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!