Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen esküvőt lehetne összeho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esküvőt lehetne összehozni ezekkel az elképzelésekkel? A tiétek milyen volt?

Figyelt kérdés

Nem szeretjük a nagy felhajtást.

Szeretnénk különlegessé és széppé tenni az egészet, de mindketten olyan típusú emberek vagyunk, akik nem szeretnek szerepelni, nem szeretnek a középpontban lenni. Táncolni sem szeretünk.

Gondoltunk olyasmire, hogy a szűk családdal egy vacsora étteremben, de az meg olyan snassz. Mintha csak egy szülinapot ülnénk össze megünnepelni.


2015. szept. 9. 13:36
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Más lagziban nagyon tetszett a menyasszonytánc, menyecsketánc, menyasszonyrablás stb, mégsem tudom elképzelni ezeket saját magunkkal kapcsolatban, nagyon idegen tőlünk az ilyesmi.
2015. szept. 9. 13:36
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem volt nagy lagzi, csak a szűkebb rokonság és néhány barát. Vacsora volt, menyasszonyi torta is, és zene, ami az egésznek azért adott egy plusz hangulatot. Aki akart táncolt, aki nem, az nem.
2015. szept. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Nálunk nem a lakodalom tette feledhetetlenné, hanem a szabadtéri fotózás, amit hármasban csináltunk egy jóbaráttal, illetve hogy korán vége lett és este még volt időnk egymásra is. Nagyon szép nap volt. Kis családi körben volt a vacsora, zenével, de tánc nem volt. Nem volt snassz, iszonyú sokat nevettünk, jó volt a hangulat.
2015. szept. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Egyébként az éttermi nem oylan snassz és abba is belelehet csempészni ezt azt ! :) De ezt ti tudjátok! :) Grat! Hány évesek vagytok egyébként és mióta vagytok együtt? :)
2015. szept. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
25 és 27 évesek vagyunk, 5 éve együtt, még egyelőre csak ötleteket gyűjtünk, hogy mi passzolna hozzánk a legjobban.
2015. szept. 9. 13:54
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A mi esküvőnk kb. 40 fős volt (szűk család és pár barát). Vacsora volt étteremben, háttérzene, torta. Nem volt snassz, mindenki nagyon jól érezte magát, jót evett, jót beszélgetett. Ha nem szerettek táncolni, nem értem, miért eröltetnétek a dolgot. Azt végképp nem értem, miért szóljátok le azt, ami nagy valószínűséggel testhez álló lenne nektek. Hidd el, nem snassz, ha együtt vagy azokkal, akiket szeretsz, és együtt jól érzitek magatokat.
2015. szept. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi úgy oldottuk ezt meg, hogy a szertartásra több embert hívunk, de vacsora csak szűk körben (30 fő), a kedvenc kis külvárosi éttermünkben. Tánc nem lesz, mert utálok táncolni, zene laptopról.

Snassz, nem snassz, nekem nem kell a menyasszonyrablás és társai.

2015. szept. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerepelni, táncolni nem akartok, akkor csak az éttermi vacsit tudom elképzelni. Mondjuk a saját esküvőjén az embernek nehéz nem a központban lenni.


Nem snassz egyébként. Valami jó kis zenével, szép dekorációval fel lehet dobni a hangulatot.

A zenét mindenképp ajánlom, mert attól, hogy ti nem szerettek táncolni lehet, mások szeretnének és így máris vidámabb lesz a hangulat.


Játékokat én sem akartam, de aztán a vendégek voltak olyan cukik, hogy mégis megszervezték a menyasszonyrablást. Ami először még viccesnek is tűnt, aztán kicsit kezdett kínossá válni, mikor hiába vártam a kedves vőlegényt, annyira belefeledkezett a buliba, hogy sokáig le sem esett neki, hogy neki kellene engem megkeresnie. :D Szóval mi sem vagyunk nagyok az ilyen lagzis játékokban. :D

2015. szept. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha az étterem hangulatos, akkor az feldobja. Pl nekünk olyan helyen volt az esküvőnk, ami egy pici fogadó is egyben, nagy kerttel. Ott volt maga a szertartás is, előtte volt ebéd, utána torta, tánc nem volt. A legközelebbi barátaink pedig ott is aludtak, így este egy beszélgetős, borozós "buli" volt kb 15 emberrel. Tesóméknak is hasonló volt, csak ott előbb volt a szertartás és utána 2 körül az ebéd, utána a kertben sütizés. Menyasszonytánc nekik se volt.
2015. szept. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi a templomira meghívtuk a barátokat és a családot, és utána tartottunk egy családi vacsorát, ahol volt képvetítés, tortavágás, és beszélgetés a rokonokkal, lagzi nem volt. Mi nagyon jól éreztük magunkat.
2015. szept. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!