Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha sehogy sem tudok összehozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sehogy sem tudok összehozni szálkás, sportos, izmos alkatot, nem is lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
akárhogy próbálkozok 1 éve, nem megy! pedig minden héten 3x edzek, minden izomra, meg van a megfelelő tápanyagbevitel, de csak úgymond "növök", szélesedek, vastagodok, szálkásítani próbáltam, de semmi eredmény...csak ilyen 190 cm magas, széles vállú, nagydarab, de nem kifejezetten izmos, nem szálkás, formáltan vagyok-...
2015. jún. 24. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Hozza valo etrend nelkul edzhetsz iteletnapig.
2015. jún. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Én meg 176 centi vagyok, 62 kiló, mégis belém szeretett egy okos, intelligens, gyönyörű lány, akit minden férfi megbámul az utcán.
2015. jún. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos szerintem ebben a genetika is benne van, nem mindenkinek egyforma a testalkata.
2015. jún. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
8%
Raadasul most olvasom, h az edzest se jol csinalod.
2015. jún. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
osztott edzésem van, minden nap más izmok...a kaja sok is volt, minden nap fél kg csirke azért nem olcsó, de megvettem és még pluszban elég sok mindent ettem..
2015. jún. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Nem emiatt nem lesz.
2015. jún. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Hiaba pontozol le, ebben dolgozom, tudom mirol beszelek, ha erdekel segitek benne, ha puffogsz maradj osszeesve.
2015. jún. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
10%
Lehet , ha gazdag leszel. Pénzel bármit meg lehet oldani.
2015. jún. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Vidd lejjebb a szenhidratot, legyen mondjuk 1,5g/kilo, mellette ha belefer, marpedig miert ne ferne bele, heti 3-4x reggel ehgyomros kardio. Le fog menni a zsir, melle igyal sokat, esetleg csalantea, vagy hasonlo vizhajto teak meg leviszik a vizet.

Heti 3 edzest szerintem egy ev utan mar bonthatnad tovabb heti 4, akar 5re.

2015. jún. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
egyik haverom 176cm 62kg környékén van, mégis izmos, szálkás, vonzó testű, velem ellentétben.
2015. jún. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!