Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Újra kibérelnétek a ruhát, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lusty kérdése:

Újra kibérelnétek a ruhát, és újra fényképeszkednétek ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Anyósék által bérelt fotós nem készített rólunk beállított képeket, mert szemerkélt az eső. De én nagyon szerettem volna. Most utánajártam, mennyiért lehet újra kibérelni pár órára a ruhát. Mindennel együtt (50 db kép, fotós, ruha) 50 ezer Ft lenne, amit kicsit sajnálnék kiadni, de közben félek, hogy egy életre bánni fogom.

2015. szept. 10. 10:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Inkább válogatnék a nem beállított képek közül néhány jót. Most még fontosnak tűnik az esküvő, de 5-10 év múlva már teljesen más dolgok foglalkoztatnak, már a gyerekek képeit fogod nézegetni.
2015. szept. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha fontos lenne és meg se kottyanna az a pénz, akkor igen, egyébként nem olyan lényeges.

A fotósnak meg üzenem, hogy nem volt elég kreatív...

2015. szept. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Ez van amikor amatőröket bíznak meg. Egyébként ez nagyon (gyanúsan) olcsó, akiket én ismerek fotósokat azoknál kb. nyolcvanezer egy külön napos esküvői fotózás akkor is ha csak a kreatívot kéred.
2015. szept. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként kérdésre válaszolva igen.
2015. szept. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az esküvői fotós nem amatőr, csak béna. :) De már azt bánom, hogy anyóséknak akkor nem mondtam nemet... Az 50 ezer csak a mostani 1-1,5 órás fotózás ára lenne, melyben már benne van a ruhabérlés is.
2015. szept. 10. 11:44
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem bérelném ki újra, sajnálnám rá a pénzt.
2015. szept. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

Ha anyagilag megtehetem (akár úgy is, hogy picit sporolok rá) én megtenném.


Számomra fontosak voltak a beállított képek is, nagyon szeretem elővenni és nézegetni.


3 éve volt az esküvőnk.

2015. szept. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Én megtenném. Főleg, hogy sajnálnád, ha nem lenne. Ha kicsit spórolsz rá és nagyobb problémát nem okoz, akkor miért ne?
2015. szept. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos nem. A mi lagzinkon nem is volt profi fotós és annyira tetszenek az amatőr, spontán képek, hogy eddig még egy profi által készített esküvői fotó sem überelte a szememben. De én ilyen típus vagyok. Meg amúgy is úgy gondolnám, hogy ennyi pénzt sokkal értelmesebb dologra is el lehet költeni és később bánnám, hogy elb.szarintottam fotózkodásra.


Viszont ha neked ez fontos és megteheted, nyugodtan béreld ki és pózolj pár fotóhoz benne. Inkább, mint hogy aztán azon agyalj, hogy miért nem tetted meg.

2015. szept. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én megcsinálnám. Szerintem az 50ezer nem olyan sok erre, főleg, hogy már a ruhabérlés is benne van.
2015. szept. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!