Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Sziiasztok! Ősszel vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sziiasztok! Ősszel vagyok hivatalos egy eskuvore, sosem voltam es nem tudom miben illik menni?

Figyelt kérdés
Van egy fekete alapon pasztellviragos kicsit terd folottig ero ruham,arra gondoltam h abban megyek,de semmi kiegeazitom nincs hozza.Valsmi fekete balerinara es vmi pasztellpirosas vagy sargas kardigan/bolerora gondoltam,ja meg vmi övre h kicsit feldobjam a ruhat.Mit gondoltok??Majd linkelek kepet:)jaa es a taskaa...van egy viragos taskam de sztem nem lenne jo ha ennyire viragos lennek.Otletek?

2015. szept. 13. 14:34
 1/10 anonim ***** válasza:
A ruha teljesen elég, persze ősszel már harisnyát kell hozzá venni. A kiegészítők nyugodtan lehetnek színesebben, a táska is akár, a hajad pedig legyen egy fodrász által befésülve egy kicsit: bodorítva, feltűzve, kiegyenesítve, akár be is festve, ha igényli, de mindenképpen egy minimális elrendezése illene a női hajnak, nem drága.
2015. szept. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Linkeld a ruhát, és utána jobban fogunk tudni neked segíteni.
2015. szept. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Huuh koszonom a gyors valaszokat,a ruharol nem talolok ugyanolyan kepet sajnos de mindjart linkelek egy hasonlot egyebkent 15/L vagyok ;)
2015. szept. 13. 14:41
 4/10 anonim ***** válasza:

A virágok milyen színűek? Inkább piros vagy inkább sárga vagy fehér? Ha sárgásabb, akkor én a sárgás bolerora tenném le a voksom. Ha piros, rózsaszín virágos akkor meg a pasztellpirosasra. De akár egy egyszerű fekete kabátkát, zakót is felvehetsz hozzá. Sőt, abból is színeset ha van. Ha melegebb van a teremben, a vacsorára az sem kell. A ruha milyen? Vállpántos, ujjatlan? Rövidujjú, bugyos?


Kiegészítőknek elég valami szép ékszerszett, táskához meg ha virágminta olyan, mint a ruháé és a kabátka egyszínű, akkor simán jó. De ha különböző a virágminta (egyik kisvirágos, másik nagy, vagy totál más stílus), akkor inkább valami egyszínű táskát válassz, vagy akár kérj kölcsön egy estére.


De első hallomásra a ruha teljesen jó.

2015. szept. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

[link]

ehhez hasaonlít,ezek a színek is vannak benne,és ujjatlan :)

2015. szept. 13. 14:54
 6/10 A kérdező kommentje:
ja és nem ilyen napraforgók vagy mik vannak rajta,hane inkább a rózsára hasonlít:)
2015. szept. 13. 14:56
 7/10 A kérdező kommentje:
Illik hozza a fekete balerina amin egy pici masni van?Vagy ha mar viragos akkor ne legyen masnis?Tudtok linkelni h szerintetek mi illene a ruhahoz?Semmilyen kardigant se talalok(neztem h&m,c&a,f&f es zaraban,itt neten)jaa es gondoltam h veszek egy viragos hajrafot/pantot:)koszi az eddigi valaszokat es a tovabbiakat is ha irtok,felpontoztalak:))
2015. szept. 13. 16:02
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem kell több virágos dolog rád. A ruha pont elég. Egy egyszerű fekete balerinacipő jó hozzá, ha jól mutat rajtad (szóval ha nem vagy alacsony és kövér), kiegészítők is legyenek inkább egyszerűek.
2015. szept. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez nem való esküvőre.
2015. szept. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Koszonom:)

Kedves utolso,miert gondolod h nem jo eskuvore?Legalabb indokold meg,de neked is koszonom,szivesen fogadom egyarant a negativ kritikat is,felpontoztalak titeket!

2015. szept. 14. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!