Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha csak az esküvőre vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak az esküvőre vagyok hivatalos, akkor illik-e ajándékot vinni?

Figyelt kérdés
2007. aug. 1. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nem.

Én legalábbis még nem láttam, hogy az esküvő után a gratulációkor bárki ajándékot vagy borítékot adott volna át.

2007. aug. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Pedig szoktak! Igaz, csak kisebb ajándékokat (olyat, ami belefér egy díszes ajándékzacskóba).

Általában olyankor szokott ez így lenni, amikor az esküvőre meghívottak tudják: az ifjú pár anyagi helyzete, vagy a nagy távolságban tartott esemény az oka a kislétszámú lakodalomnak.

2007. aug. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem az esküvömre voltak sokan meg hivva,mert utánna csak ebéd volt családi körben.mindenkitöl kaptunk ajándékot,volt aki elözö nap át hozta,hogy ne cipelje oda,de volt aki ott adta oda.én azt mondom a mai világba pénzt adni a leg ideálisabb,és egy boritékot oda adni nem nyüg.
2007. aug. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi kaptunk azoktól is ajándékot, akik csak az esküvőnkre voltak hivatalosak...
2007. aug. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen a kapcsolatod a párral: ha közelebbi, akkor valami apróságot nem árt, vagy az esküvő előtti napokban is átadhatod, ha pl. a kolléganődről van szó.
2007. szept. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%
csak akkor adj ajándékot/pénzt, ha a lakodalomba is hivatalos vagy! ha csak az esküvőre, nem kell semmit adni, csak gratulálni. legalábbis felénk így van.
2008. jan. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!