Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jó ha az ember két tanuval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ha az ember két tanuval tartja csak az esküvőjét? Van valami jó hely az ünneplésre?

Figyelt kérdés
Fázom ettől az elgondolástól de ha van valami extra jó hely ahol van zene ,program ,előadás bármi ilyesmi amivel fel lehet dobni az estét akkor az úgy jó ! De a klasszikus na vacsorázzunk meg és annyi attól kivagyok ... Esetleg egy utazás is jó lenne de hova ?
2015. szept. 13. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömék kiutaztak valami tengerparti helyre (talán oda ahol a Mamma Mia-t forgatták, már nem emlékszem pontosan) és ott volt az esküvő, fehér ruhával, tortával, ünnepi ebéddel, mindennel együtt, ami kell. Mondjuk ők nem csak 4-en voltak, mert a szüleik is ott voltak, de így is egy szűk körű esküvő volt.
2015. szept. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nektek jó, akkor jó, más véleménye a témában nem számít.


Én speciel ilyen esküvőt szeretnék egyszer majd, bár nekem a két tanú sem kéne. Szeretném, ha az a nap rólunk szólna, nem a rongyrázásról. És nem is akarok vendégseregre koncentrálni, csak a páromra :)


Helyen én még nem gondolkoztam, lévén nem aktuális, de egy erdőben, egy szép tisztáson is el tudom képzelni, pl naplemente idején. Nálam a tengerpart nem játszik, nem szeretem a tengert.

2015. szept. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom hová való vagy.

Balatoni hajózás, a hajón a teljes ceremóniát lebonyolítják. Privátban szívesen adok esküvő szervezőt, ők profik, a lehetetlent is megvalósítják.

2015. szept. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!