Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha a menyasszonyi csokor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a menyasszonyi csokor vörös rózsából, a koszorúslány csokor fehér rózsából van, az asztaldekoráció lehet piros ill fehér szekfűből jól mutat együtt?

Figyelt kérdés
2015. szept. 15. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Most lehet, hogy kicsit le fogom törni a lelkesedést, de én vendégként tuti nem nézném, hogy vajon a menyasszonyi csokorhoz és a koszorúslányokhoz megy-e az asztaldísz. Most voltam egy pár hete esküvőn: meg nem mondanám, hogy milyen színű volt a menyasszonyi csokor és hogy jól ment-e az asztalhoz.

Szóval szerintem válassz olyat, ami tetszik, nem kell ezt túlvariálni.

2015. szept. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kis esküvő lesz nem leszünk többen 20 főnél :) Épp ezért nem szeretnék a dekorációra rengeteget költeni. T alakban lesz az asztal, a mi főasztal díszünk az én csokrom lesz úgy terveztem esetleg a szálán egy két kisebb virág ehhez gondoltam a szegfüt :)
2015. szept. 15. 09:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, elvileg. Ha annyira akarod, hogy stimmeljen és gondolom dekorációra már olcsóbb virágot szánsz, amit meg is értek. Tehát, kérdezz rá a boglárka árára. Azért mondom, mert a rózsához piszkosul hasonló, de olcsóbb. Meg kellene nézni, hogy a szegfű és a boglárka ára között mi a különbség.
2015. szept. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fotó lemaradt.


[link]


[link] #tbm=isch&q=bogl%C3%A1rka+vir%C3%A1g

2015. szept. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23%

A szegfű kifutott a divatból, a 70-80-as években volt a csúcsideje, esküvői dekorba végszükség esetén csak tömőárunak teszik max. fehéret vagy valami pasztellszínűt.

(természetesen be lehet linkelni ezer képet, ami esküvői dekorra készült)

Piros és fehér színű szegfűből utoljára koszorút Nyírpóslagon láttam, a párttitkár temetésén.

2015. szept. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
44%

Én sokszor látok temetésen, tuti nem választanám esküvőre...

A linkelt boglárka viszont gyönyörű.

2015. szept. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!