Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen legyen a csokrom, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen legyen a csokrom, ami a ruhámhoz is illik?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lagziba megyünk augusztusba, koszorúslány leszek.Szeretném ha illene a csokrom a ruhámhoz, viszont inkább egyszerűbb szeretnék. A ruhám: Piros, a derekától a mellrészig fehér kövek díszítik, a térdem fölött kb kissé fodros onnantól lefelé tüll, extra nagy abroncsom lesz hozzá. Alacsony vok és kicsit teltebb. (Állítólag ez is számít.) Azt is figyelembe kell vennem, hogy a csokrom augusztusban fog utazni kb 250 km-t, úgyhogy tartósnak kéne lennie. Szeretném ha max olyan 3500-4000 ft-ba kerülne, de inkább az alatt. Előre is köszönöm a segítséget! :)

2014. júl. 19. 15:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
64%
Amilyet a menyasszony ker. A koszorúslányoknak egyforma van....
2014. júl. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Piros nagy abroncsos ruha? A menyasszony tudja?
2014. júl. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%
Romalagzi?
2014. júl. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem a menyasszony nem fog örülni a ruhádnak.
2014. júl. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%
Ha koszorúslány vagy ne feltűnősködj, majd lesz csicsás ruhád a saját esküvődön. Valami halvány színű egyszerű, de elegáns szabású ruhát vegyél.
2014. júl. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Valaki valami értelmes kommentet esetleg... A mennyasszony az unokatesóm, szóval valószínű tudja, hogy milyen ruhába leszek és tetszik is neki. Igen gondoltam, hogy a második gondolatotok ez lesz, piros ruha... Ahova megyünk ott nincs menyecske, így menyecske ruha sem lesz. A másik koszorúslány nak a ruhája pink-fekete, a harmadiknak pink. Külföldön lesz.
2014. júl. 19. 17:06
 7/20 anonim ***** válasza:
75%

Hát valami egységet csak bele kellene vinni az öltözködésbe, kiegészítőkbe, mert baromi hülyén fog mutatni az egész esküvő. Unokatesónak tényleg ennyire mindegy, vagy nem mer beleszólni???

Csokor normál esetben harmonizál a menyasszonyévével, csak egyszerűbb, kisebb.

2014. júl. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó vagyok, még annyit, hogy a kevesebb néha több, vagyis ha kerülnéd, kerülnétek a feltűnősködést, szebbek lennétek, és a násznép ízléssel rendelkező tagjai nem röhögnének a hátatok mögött.
2014. júl. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%
Ha alacsony vagy és kicsit teltebb, akkor nem kéne extra nagy abroncs. Úgyhogy ezek után a csokor formája már mindegy.
2014. júl. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Unokatesóm felkért minket, azt mondta nincs kikötése. Kedves utolsó! Miért lenne ez feltűnősködés? Nem fogok barackvirág színűt vagy halvány lilát felvenni, mert az nem én vagyok, abban tök hülyén érezném magam. Baba rózsaszínt meg végképp nem fogunk felvenni, mert nem 5 évesek vagyunk, azt meghagyjuk az unokatesóm 6 éves hugának. Nem hinném, hogy annyira röhögnének rajtunk, mert ők még a templomba is estélyi ruhába járnak.
2014. júl. 19. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!