Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jól teszem ha hozzámegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól teszem ha hozzámegyek?

Figyelt kérdés
Egy éve ért véget a kapcsolatom az exemmel. Nagyon szerelmes voltam, ő volt mindenben az első, de egyszer megcsalt. Nem feküdt le a lánnyal csak kézzel csinálták, én viszont kihajitottam. Négy hónapra rá megismertemxegy gazdag srácot, aki segitett nekem, mert nekem és a szüleimnek nagyon komoly anyagi gondjaink voltak. Három nap múlva lenne az esküvőnk, de egy hete történt valami. Felbukkant az exem lánybucsum után,és azt mondta hogy szeret. Eleinte elküldtem de már ott tartok, hogy háromszor feküdtem le vele...nem tudom, hogy mit tegyek ! Szerintetek mit kéne csinálnom? 22é.l

2015. szept. 22. 02:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Visszamenni az exedhez. Az azonos értékrendű emberek harmonikus párt alkotnak az életben..
2015. szept. 22. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
ilyen esetben szeritem kérj halasztást az esküvő időpontjával kapcsolatban, ez túl gyors lépés volt, és tisztázd magadban mit is szeretnél, mert nem szép dolog ámítani a másikat, főleg akkor ha sokat segített neked. ha szreted próbálj meg csak rá koncentrálni, ne az exre. de előbb tedd fel magadnak a kérdést, hogy tényleg szereted-e a mostanit? vagy csak a megmentőt láttad benne.... nem lesz korrekt ha szakítasz vele az esküvő előtt emiatt, de talán ha nem szereted akkor neki is jobb így, anyagilag meg ha tudod kárpótold
2015. szept. 22. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Első körben növeszthetnél mondjuk gerincet, és szakítanál a rendes pasival, aki csak segített neked, kihúzott a sza.r.ból, és még el is venne feleségül. Nem tisztességes vele szemben, hogy csalod. Szerinted mit szeret rajtad az ex? Azt, hogy mással lát, és feléledt benne a birtoklási vágy, na meg a féltékenység, hogy ő nem olyan pótolhatatlan, és kaptál nála sokkal jobbat. Szerinted meddig fog téged "szeretni"? Ameddig ki nem dobod a rendes vőlegényedet, és neki megint kedve nem támad mást is "megszeretgetni".

A vőlegényed segített neked és a családodnak, ha már nem szereted, legalább lehetnél vele tisztességes, tisztelhetnéd azért, amit tett. A nőtársdalomnak meg tehetnél egy szívességet, hogy elküldöd, hadd fogjon ki egy ilyen rendes pasit az, aki megérdemli és tudja értékelni.

2015. szept. 22. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Eszem megáll,ez most valós történet,vagy kamu,nem tudom eldönteni.

Ha igaz a sztori,menj vissza az exedhez,azt a szerencsétlent,akit a vőlegényednek nevezel meg hagyd békén.

2015. szept. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Szoval egy csalo keresi a masik csalot tokeletes.

Ex futtyent te kiugrasz az eljegyzesbol komlet barom vagy.

Megbanod ezt meg majd meglatod esszel kene gondolkodni nem nemi szervel.

Szerintem gondolkodasod miatt hazassagal varj vagy 10 evet minimum

2015. szept. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Költőnő? ***** válasza:
27%
négy hónap után házasság... aha...
2015. szept. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, 8 hónap után.

Egy éve lett vége az ex-szel (2014. szept.) és RÁ 4 hónapra (2015. jan.)

Gy.K.

2015. szept. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Amikor az exed a másik csajjal kézzel csinálta kidobtad.

Most gondolj bele, h mit érezne a vőlegényed, ha megtudná, hogy megcsaltad (és nem is csak kézzel...)


Szerintem nem tennéd jól, ha hozzámennél. Ne tedd tönkre egy normális ember életét.


Menj inkább vissza az exedhez, megérdemlitek egymást.

2015. szept. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Menj vissza az exedhez, mert pont egymáshoz valók vagytok.
2015. szept. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én azt látom, hogy itt minden nagyon gyorsan történt: kidobtad a volt barátod (miért nem beszéltétek meg?), jött a gazdag pasi, akiről egy szóval nem írtad, hogy szereted-e, vagy lenne komoly kapcsolat köztetek. Azért összeházasodni 22 évesen, mert jött egy gazdag pasi... egyszerűen nevetséges.

Még van időd a házassággal, éld ki magad, d.gjatok az exeddel jó sokat, és inkább próbáljátok megbeszélni a dolgokat, biztos volt oka, hogy megcsalt.

Na, de téged se kell félteni, te meg a mostanit csaltad meg...

Lassíts, és gondolkodj picit néha. :-)

2015. szept. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!