Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen széles karikagyűrűtök van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen széles karikagyűrűtök van?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy míg régen a vékonyabb volt kedveltebb, mára inkább a szélesebb.
2010. márc. 16. 16:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém(és persze az uramé is)9 mm.2 éve házasodtunk.
2010. márc. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
6mm
2010. márc. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A mienk is 6mm!
2010. márc. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

És mi alapján választottátok ki a megfelelő szélességet? Az állt jól, vagy eleve olyan széleset is szerettetek volna? Mert nem mindegy, hogy rövidek-e az ujjak vagy épp hosszabbak...

Én is 6miliset szeretnék majd , de a párom szerint neki az már túl széles (ő inkább 5 miliset szeretne és az ráadásul páratlan szám is, amit szeret)...

2010. márc. 16. 17:11
 5/15 anonim válasza:
100%
Szerintem puding próbája az evés. A mienk 5 mm-es. Mi elmentünk, megnéztük mindet, és kiválasztottuk, ami nekünk tetszett.Aztán felpróbáltuk. Szerintem a gyűrűt összességében kell néznetek.Ami a legjobban illik hozzátok. :-)
2010. márc. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
5 mm
2010. márc. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy elképzelésem, aztán mikor felpróbáltam, tök gáz volt. A gyűrűk szépen csillognak a kirakatban megvilágítva, de közelről egyáltalán nem olyan szépek. Csicsásak, 1-2 év múlva kimennek a divatból, aztán mit csinálsz vele, ha jó esetben 50 évig is szükség lehet rá? Végül annyira bénán álltak rajtunk (mert mindkettőtökön jól kell állnia), hogy a vége sima, hagyományos, 4 mm-es gyűrű lett.
2010. márc. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok.A mienk is sima egyszerű hagyományos karika gyűrű(csak hát széles).Remélem 40 év múlva se kopik el...
2010. márc. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

mi direkt vékonyat szerettünk volna. 2-3 mm közt van a szélessége (vastagsága kicsit több, hogy strapabíró legyen). Nekem nagyon kicsi a kezem, az ennél szélesebbek szörnyen néztek ki rajta. És szerencsére a áromnak is a diszkrétebb tetszett.


(és mi nagyon jó döntésnek látjuk utólag, hogy ötvössel csináltattuk, így sokkal tartósabb, keményebb az arany. a barátnőmék ezen spóroltak, hogy boltit vettek, és sokkal jobban karcolódik, kopik az övék. pedig árban nem volt különbség.)

2010. márc. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Kb. fél centi, de annak, h 5 vagy 6 mm, nincs jelentősége, mindkettő jó. Mi vastagabbat akartunk, hogy jól látsszon :)
2010. márc. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!