Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen széles karikagyűrűtök van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen széles karikagyűrűtök van?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy míg régen a vékonyabb volt kedveltebb, mára inkább a szélesebb.
2010. márc. 16. 16:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

eljegyzési gyűrűm: fent 7mm-, lent 5mm széles, 1,5mm vastag (a vastagsága 2 gyűrű összeillesztéséből áll össze)

karikagyűrű: 6mm széles, 1,5mm vastag -> felpróbáltunk több fazont és végül emellett döntöttünk

2010. márc. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

EN BUTAN TETTEM.egyedül kivalasztottam joooo vastagot joooo szeleset megvettem elmentem a csajhoz megkertem a kezet Ö igent mondott de amikor megnezte a gyürüt aztmonta neki nemtetszik hogy tul szeles. Elmentem vissza-adtam es azota meg nem is kertem meg a kezet -mar öt honapja sir hogy megbanta es hogy mindegy csak vegyem el felesegül de en meg sose de sose kerem meg megegyszer az tuti.

-mostmar ugyvagyok ezzel hogy ha nem akkor nem

2010. ápr. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Mi egyedit csináltattunk a Splendornál. 11mm.
2010. ápr. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
5mm, és 24-én lesz a nagy nap!:)
2010. ápr. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
A miénk 6mm. az elején vastagabbat szerettem volna, de az tényleg nem mutatott jól az ujjunkon. május 8.-án lesz a nagy napunk, már alig várom, hogy hordassam a gyűrűt, néha itthon felpróbálgatom,és néha rajtam is felejtődik:D
2010. ápr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!