Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi az a köszönetajándék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a köszönetajándék?

Figyelt kérdés

Itt a gyakorin találkoztam először ezzel a kifejezéssel, és nem igazán értem, mi a lényege...

Elmagyaráznátok? Miért van/kell? Mi szokott ez lenni?



2015. okt. 17. 20:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%

Köszönet, hogy megjelnetél.

Kap mindenki valami apróságot, eredetileg cukrozott mandula egy ilyen organza vagy miféle kis zsákba csomagolva.


most már bármi anyagi kerettől függően, ami a nagy napra emlékeztet, és hogy ott voltál.

de akár egy kép is lehet a párról.

vagy valami, amire rá van címkézve házasok neve meg a dátum.

2015. okt. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

az asztalra teszik, a terítékhez, mindenki elé.


hűtő mégnes, mégnespapír, kulcstartó, csoki - persze speckó címkével, bla bla...

2015. okt. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%
Újabb angolszász hagyomány. Én házasulandóként azt látom, hogy irtó nagy biznisz épül a házasságkötés köré. Én ebben is ezt látom. Nem hiszem, hogy bárkinek is hiányzik egy kétszáz forintos ajándék. Inkább legyen finomabb süti ennek az árán, ne a szokásos vajas süti. Lehet lepontozni!
2015. okt. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Hat inkabb vajas, de normalis, nem a tomeny orulet... mint ugyanolyan izu, izesutett habtejszinnel kent tohasporbol keszult piskotak.
2015. okt. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
A köszönetajándék az a 10-15 totál felesleges vacak, amik ott kallódnak egy fiók mélyén, mert haszontalanok, de kidobni sem mered őket, nehogy valamikor rákérdezzen a szentséges pár és sértődés legyen...
2015. okt. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
19%
szerintem kedves gesztus, egy emléktárgy az esküvőről, amit mindenki eltehet, ha ránéz az esküvő jut eszébe. Mi pl.: sóliszt gyurmából készítettünk mindenkinek szív alakú díszt, amit kis függőn fel lehet akasztani, ki is festettük. Direkt nem rajzoltuk rá a dátumot, monogrammunkat, hogy ne az legyen, hogy kifejezetten az esküvőnk jut mindenkinek róla az eszébe, hanem hogy egyébként is tudják használni, ha tetszik nekik. Az előállítási költsége az egésznek kb. 200 ft. volt.
2015. okt. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
52%

Személy szerint vettem 0,5cl-es talpas poharakat. Üvegfestékkel ráírtam minden vendég nevét, külön-külön. Ez volt az ültető kártya és a köszönet ajándék is.

Mindenki hangosan fel fel nevetett mikor az étteremben ép valaki rakta el a poharat a ritiküljébe vagy ép a férfiak nyomkodták az asszonyok kezébe, hogy Drágám tedd el a poharat! :D

2015. okt. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
42%
Egy újabb felesleges kellék. Azért van, mert maga az esküvő már nem is lényeg, mindenkit csak az érdekel, hogy rátromfoljon a többi ismerős esküvőjére, hogy "nálunk még ez is volt" "mi ilyen sokkal kreatívabbak és cukibbak vagyunk, mint mások". Egyébként pénzkidobás, mert a vendégeknek nem kell egy újabb kacat.
2015. okt. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Vicc, hogy itt tenyleg lepontozzatok a hasznos valaszokaz.
2015. okt. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
70%
Én se tervezek köszönetajándékot, egyik ismerős meg is kérdezte, hogy olyan van, hogy nem adunk köszönöajándékot? már miért ne lenne, kérdeztem...
2015. okt. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!