Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit szólnátok hozzá, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá, ha egy hagyományos vidéki (vőfélyes, húsleveses, töltött káposztás stb. ) lagziba ilyen torta lenne a már megszokott marcipános, fondantos helyett?!

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]



2015. okt. 28. 09:41
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem egy naked sokkal jobban illik vidéki esküvőhöz, mint a fondantos :) Az én "perverzióm" hogy az ilyen torta legfelső szintje kuglóf :)
2015. okt. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
77%
Finomnak tűnnek. Igaz ugyan, hogy nem látványos, de mire érkezik a torta, mégis, ki venné észre? Részemről semleges lenne, nem néznék rátok rossz szemmel, de nem is nyűgözne le. Azt figyelném, mennyire finom, ha nem ízlik, az sokkal rosszabb élmény, mint egyébként a kinézete.
2015. okt. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

csak nem igazán láttam még ilyen tortát egy esküvőn sem. Nem tudom az idősebb korosztály mit szólna hozzá.

De nem csak tetszik, hanem szerintem elég sokan nem szeretik azt a tömény fondant, marcipánt köztük én se. Ezért ez jobban szimpibb :D

2015. okt. 28. 09:45
 4/39 anonim ***** válasza:
91%
Őszintén? Senkit nem fog érdekelni. Nektek jó, akkor jó, és kész.
2015. okt. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem egy rusztikus, vidéki esküvôhös sokkal jobban illik egy ilyen torta mint a marcipános. Bár én sajtkrémbôl csinálnám a töltelélet és a vôlegény meg a menyasszony kedvenc gyümölcsébôl.

18L

2015. okt. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
90%

"Nem tudom az idősebb korosztály mit szólna hozzá. "

Az idősebbek "idejében" még az grillázs torta volt a menő, a fondantos-marcipános tortacsodák csak az utóbbi 10-15 évben jöttek be, előtte meg a "standard" krémdíszes torták mentek.

2015. okt. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nagyon aranyosak az ilyen torták, én is láttam ilyeneket az esküvő kiállításon és gondolkodtam is rajta, de nem mertem bevállalni és hagyományosabbat választottunk, de szerintem nagyon jó :)
2015. okt. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
70%

Azért vedd figyelembe, hogy ezek a torták igazán az ilyen stylingolt, beállított, utólag tunningolt, szerkesztett fotókon néznek ki igazán jól, élőben azért nem ekkora számok, hanem egyszerűen úgy néznek ki, mint egy kopasz torta, kissé szétfolyt krémmel.


Kicsit olyan, mint mikor a lakberendezési boltból, ahol minden tökéletes hazaviszel egy tök jó tárgyat (pl. egy most menő koptatott vintage stílusút), az otthonodba, ami hát ugye közel sem olyan mint a bolt volt, és akkor csak nézed, hogy érdekes nálad valahogy nem hozza azt a feelinget stb. az a tárgy, sőt kifejezetten gagyi hatása van, mintha valami lestrapált lomot kukáztál volna drága pénzért..

2015. okt. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
80%

A szüleim esküvőjén 30x éve a képek alapján valami csokis lehetett, és nem is emeletes, pedig 100 fős lagzijuk volt, a falu dobta össze a süteményeket... :-)

Ne aggódj a torta miatt, olyan legyen, ami nektek jó, az íze fontosabb, mint a kinézete. Finom legyen, ne giccses. :-)

2015. okt. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
89%

Szívesebben ennék ilyet, mint marcipános, fondantos bevonatút.


A mi tortánk csokibevonatú volt, fehér és tejcsokiból. Senki nem reklamált, hogy miért nem marcipános.

2015. okt. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!