Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vannak olyanok, akik direkt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyanok, akik direkt nem a legdivatosabb ruhát választják menyasszonyi ruhájuknak?

Figyelt kérdés

Gondolok most arra, hogy a nagyon divatos ruhák pár év után röhejesek és csúnyák lesznek általában. Gondoljunk az 1980-as évek vagy 1990-es évek nagy divatjára. Aztán mégis látni, olyan fotókat, ahol még mai szemmel és szép a ruha, hiába régi. Számít ez valakinél szempontként? Vagy ez lényegtelen lesz annyi év után majd?


A lényeg: DIVAT vs. IDŐTÁLLÓSÁG



#ruha #divat #időtálló #1990-es #divat követése
2015. nov. 4. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Mostanaban a hercegnős tüllbefulladós ruhákat leszámítva nuncsenek olyan kirívó trendek. Például a sellő fazonúak is időtállóak,egyszerűek.Nekem szempont a kifinomultság, egyszerűség így időtálló darab mellett teszem a voksom.
2015. nov. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A mai modern világban egyáltalán nem számít. Válassz ízlésednek megfelelőt.
2015. nov. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sosem hatott meg a divat különösebben: azt hordom, ami nekem tetszik és jól is áll, a hétköznapi életben is és ez igaz a menyasszonyi ruhára is. Egészen biztosan nem választanék abból a megfontolásból ruhát, hogy "most ez a trend", igazság szerint szeretek önállóan dönteni, és ha valamit nagyon rám akarnak tukmálni, hogy most ez a divatos, az inkább hátrányból indul számomra.

Szerencsére semmi ilyesmi nem történt a ruhaválasztásomnál, néztünk egy csomó fazont, és végül az alapján készült a ruhám, ami a leginkább tetszett magamon. :)

2015. nov. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik barátnőm 50-es évekbeli ruhát választott magának, mert nagyon tetszett neki a nagymamája esküvői képein. Nem most divatod, de neki jól állt. Ilyesmire gondolok: [link]
2015. nov. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én letojom, mi divatos épp és mi nem, a lényeg, hogy álljon jól és érezzem magaménak. Most őszintén, másnak lehet, hogy ronda, és az is lehet, hogy megint más meg azt fogja gondolni, időtállóan szép darab.
2015. nov. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most nézegetünk katalógusból, alapból 2015. előttiekre szűrök, nekem a nagyon trendi menyasszonyi ruhák nem tetszenek.
2017. szept. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!