Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyennek képzelnél egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyennek képzelnél egy "jelképes", kis esküvőt? Kb. mennyibe kerül egy ilyen?

Figyelt kérdés

Tehát a férfi nem tervezett esküvőt, de a nő szeretne fehér ruhát.

Hogyan oldanátok meg?



#kis-esküvő
2015. dec. 2. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

anyakönyvvezető

aláírás

családdal egy ebéd/vacsora

attól még fel lehet szépen öltözni, fehérbe is persze

2015. dec. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Maximum 100 ezer, ruhával, vacsorával együtt. Persze, nem mindegy, hogy milyen ruhája lesz, de ha egy egyszerű fehér ruha, azt 10-30 ezerért lehet venni.
2015. dec. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Attól függ, milyen ruhát szeretnél.


Anyakönyvvezető, 2 tanú,aláírás,1 pohár pezsgő fejenként a városházán.


Egy 30 ezer forintos fehér kosztüm is tud mesés lenni,csakúgy mint egy habosbabos félmilliós ruha. Nem ezen múlik. :)

2015. dec. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Én tiltott önkényuralmi jelképekkel a falon képzelném el.
2015. dec. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
egyszerű fehér ruha, ami nem abroncsos, nyári ruha, vagy elegánsabb egybe rövid ruha, esetleg bokáig érő, ha azt szereted. Kis csokorral. Hivatali időben az esküvő ingyenes. Szűk család, pár barát. Én utána valami kerti party jellegű sütögetés tudnék elképzelni.
2015. dec. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

amit én magamnak elképzeltem: szűk család, barátok, úgy 30 vendég, a szertartás után egy ebéd egy étteremben, desszertnek az esküvői torta, ruha valami egyszerű, akár fehér menyasszonyi ruha vagy elegánsabb koktélruha, hajamat meg sminkemet meg tudnám csinálni magam is, nem kell semmi extra meg cicoma

én egy kisvárosban lakom, úgy gondolom mindennel együtt kijönne 200 ezerből, ennek nagy része a kaja

2015. dec. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyennek képzelem el: szűk családi kör, 20-30 vendég. Kis polgári szertartás pezsgővel, majd szolid éttermi ebéd vagy vacsora, egyszerű fehér ruhában, ízléses díszítéssel, kissebb tortával, kellemes zenével.

Esetleg egy fotózás.


Sok kézzel készített dekorációval, pl.:

[link]

[link]

[link]

[link]


Képekben így képzelném el a helyzetet, ruhát:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. dec. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!