Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen nászajándékot lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nászajándékot lehet kérni, ami csupán jelképes?

Figyelt kérdés
Esküvőt tervezünk és arra gondoltunk, hogy nem terhelnénk a vendégeket nászajándék vásárlással, vagy azzal, hogy pénzt kérünk tőlük. Ötleteket gyűjtök, hogy milyen jelképes dolgot tudnánk kérni nászajándékba!

2013. jan. 17. 20:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Írjátok oda, hogy nem kértek ajándékot csak egy levelet, amiben vendég leírja a párhoz (vagy a pár egyik tagjához) fűződő viszonyát vagy szép emlékeket vagy csak pár kedves sort.
2013. jan. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérj egy feladott lottószelvényt, vagy sorsjegyet.
2013. jan. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Ugyanazt akartan irni mint a 2. :)
2013. jan. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Én is a lottószelvényt akartam javasolni.
2013. jan. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Kérj valamit, amit saját kezűleg készítenek. Persze csak ha tetszik az ilyesmi. :)
2013. jan. 18. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok


A levél is jól hangzik, biztos kedves emlékeket szednének össze :)

2013. jan. 18. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi javaslatokat! :) A fő problémánk az, hogy nem szeretnénk megsérteni őket, mert sokan szívesen adnának pénzt/nászajándékot, ezért valami olyasmit szeretnénk, amit ők is "igazi" ajándéknak éreznek.. Gondoltunk arra, hogy egy "nagy" ajándékot kérünk, és megkérjük őket, hogy abba szálljanak be, de ez megint csak pénz kérés lenne.. teljesen tanácstalan vagyok.
2013. jan. 18. 09:40
 8/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy hétvége,amíg vigyáznak a gyerekekre,vagy öntözik a növényeiteket nyáron,amíg nyaraltok.(Később,még jól fog jönni )
2013. jan. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
sorsjegy. és akkor abból annyit vesznek, amennyit gondolnak
2013. jan. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Akkor kisebb dolgok? Pl egy értelmesen használható turmix gépet, vízforralót simán meg lehet venni 3-4000 forint körül. Ha már együtt laktok, akkor is biztos hiányzik egy-két kis dolog, ami nem létfeltétel, de könnyebb vele a háztartás.
2013. márc. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!