Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kínai boltban vett valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kínai boltban vett valaki menyasszonyi cipőt?

Figyelt kérdés
Ha igen nem bántad meg, kényelmes volt jő döntés volt? Végig bírta a lábad?
2015. dec. 18. 10:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Még az esküvő előtt állok, de ez volt az első magasabb sarkú cipő, amit kényelmesnek találtam. Igazából akkor vettem meg, amikor már volt megfelelő fehér cipőm, de ezt megláttam és felpróbáltam úgy, hogy "na biztos kényelmetlen lesz" - meg akartam mutatni a ruhapróbán a szalonban milyen magas kölcsön cipőt kaptam. :D És legnagyobb meglepetésemre iszony kényelmes volt, jól fogja a lábamat de nem töri, és ami a lényeg - nem csúszik úgy a sarka, mint azé a cipőé, amit eredetileg akartam fölvenni. Szóval szerintem jó döntés volt, az meg, hogy végig bírja-e a lábam nem attól függ, hogy kínaiban vettem-e vagy sem.
2015. dec. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én ott vettem, de nem magassarkút, hanem balerina cipőt, mert tudtam, hogy végig fogom táncolni a lagzit a magassarkúban esélyem se lett volna. A ruha alól nem látszott ki (utólag belegondolva, még tornacipő is lehetett volna rajtam), a magasságommal pedig ki vagyok békülve, így nem kellett "feljavítás" :) Kényelmesnek kényelmes volt, azóta pedig a nyári ruháimhoz is fel tudtam venni.
2015. dec. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!