Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek gáz ha elmegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha elmegyek menyasszonyi ruhákat próbálni? 18L

Figyelt kérdés

Sziasztok! 18 éves lány vagyok, nem áll még szándékomban férjhez menni, bár van komoly kapcsolatom és együtt képzeljük el a jövőnket, de egy lagzi 4-5 évig biztos nem esedékes, csupán imádom az esküvőket! :-D

Annyira kíváncsi vagyok,hogy hogy állna rajtam egy menyasszonyi ruha, fátyol, stb.. Egyébként is nagyon szeretem a ruhákat.

Lehet már tiszta hülye vagyok, de arra gondoltam, hogy beülök az autóba és elmegyek egyedül egy nagyobb városba ruhákat próbálgatni, ott ahol nem ismernek és nem is nagyon beszélnék senkinek se róla, nehogy hülyének nézzenek.

Szerintetek hülyeség? Menjek, ne menjek?



2015. dec. 27. 19:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok értelme lenne..én nem mennék feleslegesen.
2015. dec. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Viszont akkor végre megláthatnám hogyan nézek ki menyasszonyként.. nekem nem lenne felesleges :)
2015. dec. 27. 19:13
 3/23 anonim ***** válasza:
Nem volt szalagavatód? :) Ott többnyire menyasszonyi ruhában táncolnak. :)
2015. dec. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Nem.. :-(

Nem Magyarországon élek és sajnos nálunk ez nem szokás! :-(

2015. dec. 27. 19:19
 5/23 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem gáz. Nem feltétlenül abból a szempontból, hogy azért, mert még nincs pasid, hanem azért, mert pazarlod a dolgozók idejét, akiket abban a hitben ringatsz, hogy van rá esély, hogy veszel is tőlük ruhát, és belefeccölik a munkaidejüket abba kb., hogy egy 18 éves kis tinicsitri parádézzon a fátyolban, hogy jujjdemenő.
2015. dec. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak rabolnád mások idejét, de mire sor kerül a nagy napra, változhat a ruhaméreted, meg a kínálat is. Egyébként nekem volt ugyan szalagavatóm, de mivel sokkal kevesebb volt a fiú, ezért nekem már nem jutott pár a keringőhöz, így kimaradtam. Esetleg kereshetnél egy hobbi színjátszókört, akik adnak is elő, hátha kölcsönöznek is ruhákat. :-)
2015. dec. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Van párom,mint írtam és nem vagyok "tinicsitri"

Sosem értettem azokat, akik ezen az oldalon különböző tulajdonságokkal ruháznak fel másokat, látatlanul, ismeretlenül. Nem lennék felháborodva ezen a kijelentésen, ha nem lennék pont az ellenkezője (más okokból kifolyólag) annak amit te leírtál.

A többieknek köszönöm, szerintem akkor nem megyek, és előre is B.ú.é.k. ! :)

2015. dec. 27. 20:01
 8/23 anonim ***** válasza:
81%

Attól, hogy párod van (mint minden 2. 18 éves lánykának), pont azt a képet fested magadról a kérdés alapján. Jaj, nincs még esküvőm, de úúúúúgy szeretnék illegni a menyaruhában... kb. És bele sem gondoltál abba, hogy ezzel kárt okozol a boltnak. Ez aztán igazán érett, felnőtt nőhöz illő viselkedés.

(segítek: NEM AZ.)

2015. dec. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
26%
Azért jó látni, hogy vannak még ilyen fészerakó típusú lányok, örvendek neked kérdező. De szerintem felesleges még próbálgatnod. 18 vagy.
2015. dec. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Igazából szerintem azért ne tedd, mert ha rátalálsz álmaid ruháira, onnantól azt fogod keresni.. És ha majd egyszer férjhezmész, az évekkel azelőtti ruháért fog fájni a szíved.
2015. dec. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!