Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A párom megkérte a kezem de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom megkérte a kezem de nincs pénzem az esküvőre. Hogy legyen így?

Figyelt kérdés
A szüleim sem állnak olyan jòl anyagilag.a keresetemből havi 10.000ftot tudok félretenni. A párom 1 év mûlva szeretne lagzit de én max a ruhámat tudom kifizetni.Ti mit tennétek?
2015. dec. 30. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Kis esküvőt tartotok, olyat amire van pénzetek (akár csak 2 tanúval)

2. Nagy esküvőt tartotok, de majd évekkel később, amikor összegyűjtöttétek rá a pénzt

3. Nagy esküvőt tartotok és vesztek fel hitelt, amiből kifizetitek

2015. dec. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a pároddal kell megbeszélned. Én sem szeretnék úgy lagzit, hogy mindent más fizet a ruhán kívül. Magyarázd el neki a gondodat és keressetek valamilyen kompromisszumot.
2015. dec. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor kérném meg a kezed ha az esküvőt vagy legalábbis nagy részét tudnám állni.Kis esküvőt kis pénzből is össze lehet rakni. Mi a vágy nagy esküvő sok pénzből vagy mindegy milyen kicsi csak házasodjunk össze? Mi az utóbbit választottuk...nagyon jó lett..20 fő 80.000ft+ruha+10.000ft zenész. Nagyon boldogok voltunk az este a szűk családdal,csodálatos emlék marad míg élek.

30/F

2015. dec. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Mi 2 éve házasodtunk össze ,és szerintem minden nő arra vágyik hogy nagy esküvője legyen mi vettünk fel hitelt megtartottuk úgy és 5 évig havi 15000 fizettünk :)
2015. dec. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

miért kéne csak neked fizetni?

ha együtt éltek, közös kasszán akkor közösen is tesztek félre, nem?

ha ezt nem tudjátok megbeszélni, akkor felesleges házasodni

2015. dec. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#4 nem igazán jön így össze a matek. :) ha 5 évig fizettétek de még csak két éve vagytok házasok, akkor az azt jelenti hogy több mint 3 évvel az esküvő előrt vettétek fel a hitelt. Kérdem én, minek?
2015. dec. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4 vagyok elírtam fizetunk akart lenni mert a mai napig fizetunk
2015. dec. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekünk nagyjából az előlegekre volt meg a pénzünk. Nem hacacárés, de családos-barátikörös-vendéglős-zenészes-vőfélyes lakodalmunk volt. Nem szálltunk el az egekbe, de olyan volt, amilyent mindig is szerettem volna. Minden ember ott volt, aki számunkra fontos volt és meghatározta az addigi életünket.


Az ajándékpénzből visszajött az étterem, a zenészek, vőfély, virágok stb. ára és még maradt 3000 Eurónk. Egyáltalán nem gazdag a rokonság, de voltak akik a zsebükbe nyúltak rendesen.


Mi nem vettünk fel hitelt, nem is volt előre pénzünk rá, de jól alakult.

2016. jan. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A szokás az, hogy eljegyzést a làny részéről állják a lagzit a fiú részéről. Mi együtt élünk 3 hónapja, ebben az évben lesz a lagzink és együtt gyűjtünk rá, párom szülei pótolnak és az enyim is valamennyit, sok mindent csak lagzi után kell fizetni, viszont nagyon sok dolog van amire azt mondjuk, hogy "az nem sok" de sok kicsi sokra megy...most tudom igazán :) :) Szerintem számoljatok ki, hogy kb.mennyi penzetek lesz addig és utána tervezzétek a lagzit. :) Ha gondolod leírom, hogy (vidéken) nekünk mi mennyibe kerül majd. :)
2016. márc. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!