Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nyíregyházi Stella Rose...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyíregyházi Stella Rose étteremben esküvői tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Azok véleményére és tapasztalataira vagyok kíváncsi akik a fenti étteremben tartották esküvőjüket. Köszönöm.

2016. jan. 4. 14:48
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azok válaszát is szívesen fogadom, akik vendégként vettek részt esküvőn itt.
2016. jan. 4. 16:23
 2/12 anonim válasza:
Olyan véleménye aki vendég volt ott nem mérvadó? Csak mert az voltam ott párszor és szerintem egy nagyon kellemes hely, nincs annyira nagyon távol illetve a parkolás is nagyon jó. Bár a tánc miatt nem mindegy..egy kicsi terem van az egyik részhez..viszont a benti terem nagyobb és ott nagyobb is a hely. Hangulatos..a bárpult is , olyan lehetőség is van ha rendelkeztek csokiszökőkúttal vagy béreltek,vesztek addig akkor ott adnak helyet is ahol lehet majd..Rugalmasak nagyon.
2016. jan. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
*bocsi pont most láttam hogy a vendégek is szólhatnak ;)
2016. jan. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Olyan rossz tapasztalatokat hallottam, miszerint a kifizetett lagzis kaja egy részét fel sem szolgálták illetve kevesebbet, valamint a terembérleti díj fizetése miatt bevihetett italról azt mondták hogy már elfogyott és az övéket kell fogyasztani, aztán valamelyik családtag megtalálta a raktárban a sok üveg bevitt pálinkát oldalra lerakva.

Ezekre a baljós pletykáknak szeretnék igazolást vagy cáfolatot kapni.

2016. jan. 4. 16:32
 5/12 anonim ***** válasza:

Én rendeltem tőlük egy ideig kaját. Egy menülapon kellett mindig bejelölni, hogy mit kérek a köv. hétre. A lapot a futár elvitte, másolatot nem kaptam belőle. Fizetés mindig csak pénteki napon és hát persze, h nem annyit fizettem, mint amennyit én kiszámoltam magamnak. Mivel bizonyítani nem tudtam, gyakorlatilag annyi menüt számolt fel nekem, amennyit nem szégyellt. Olyan is volt, h megrendeltem valamit, de nem azt hozták ki, fizetéskor viszont a megrendelt kajáért fizettem. Erre sem volt bizonyítékom, h nem az volt a dobozban, amit rendeltem, hiába telefonáltam oda nekik rögtön, mondták, h elnézést és ennyi. Először még jóhiszeműen tévedésnek véltem, de az első konkrét átverésnél befejeztem velük.


Írtunk a honlapjukra és személyesen az étteremben is panaszt tettünk.

2016. jan. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Azért én az ilyen hallomásra alapított kritika megfogalmazással csínján bánnék..

Nyilvános fórumra egy adott helyről vagy szolgáltatásról jól meg kell fontolni, hogy ki mit ír. Ugyanis ha nem tudod bizonyítani az állításodat,és az üzletvezető,tulaj vagy bárki érdekelt meglátja,olvassa és olyan passzban van,simán feljelenthet hitelrontásért,és sanszos,hogy meg is nyeri.Hiszen ezeket a nyilvános véleményeket bárki olvashatja,és befolyásoló erejűek lehetnek.


Én az éttermet egyébként egyáltalán nem ismerem. Viszont ha döntenem kellene,biztos személyes benyomások,tapasztalatok alapján hoznám meg a döntésemet,mondjuk elmennék oda vacsorázni,és így személyesen tapasztalnám meg a hely hangulatát, a kiszolgálás milyenségét,és nem random emberek teljesen szubjektív véleménye alapján hoznék döntést. Nyugodtan le lehet pontozni,de én így gondolom.

2016. jan. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, hát te nagyon el vagy tévedve...bizony sokat számít, hogy egy helynek milyen híre van...senki sem akar kockáztatni...én igenis adok a mások véleményére, ilyen téren, mert ahhoz túl drága mulatság az éttermezés, h csak úgy beüljek mindenhová a férjemmel, rendeljek 15-20E-ért és majd ott a helyszínen derüljön ki, h a pincér nem illemtudó, a bélszín nem is bélszín, hanem hátszín, a bort vizezik stb. Én úgy vagyok vele, amelyik helyről sok rosszat mondanak, elkerülöm, nem viszem vásárra a bőröm. A Szarva utcán volt egy Shake nevű kis hely, valami bárféleség, sose mentem be, mert sose láttam ott vendégeket. Be is zárt amúgy. Az emberek többségének számít a más tapasztalata, kinek van kedve a saját bőrén megtapasztalni a magyar vállalkozók pénzéhségét?
2016. jan. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Utolsó: hát Remélem a pocskondiázásodra úgy rá fogsz b..ni,hogy feljelentenek hitelrontásért.

Egy dolog a vélemény nyilvánítás,más dolog a lejárató kampány,amit művelsz!

2016. jan. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7-es és még annyi,hogy nem lennék a helyedben,hogy te csóró vagy a te egyéni szoc problémád,képzeld én megtehetem,hogy akár hetente többször is elmegyek különböző éttermekbe,nekem a személyes tapasztalat sokkal fontosabb,de ha te a "barátok", vagy akárki más véleményére adsz,akkor hajrá, üdvözlünk a birkanyájban.
2016. jan. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az 5-ös is én vagyok, már bocsi, de személyes tapasztalatom van velük, nem értem, te mit pattogsz itt és kinek, milyen hitelrontásról...személyesen is tettünk panaszt az étteremben...te tényleg tiszta idióta vagy, kapjál már a fejedhez!
2016. jan. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!