Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » A nyíregyházi Vogue modellügyn...

A nyíregyházi Vogue modellügynökségről/iskoláról mik a tapasztalatok, érdemes oda jelentkezni modellkedés céljából?

Figyelt kérdés

Mennyi eséllyel maradsz a szakmában?

A Vogue meddig szervez fellépéseket? Ha kijártad a tanfolyamot utána is vagy csak bizonyos esetben?

Mennyi a tanfolyam ára 6 hónapra?

Mennyit fizetnek?

Megéri bele pénzt áldozni?



2015. máj. 19. 11:12
1 2
 1/12 anonim válasza:
81%
szerintem ha modell akarsz lenni, akkor ne magyarországon keress modelliskolákat.
2015. máj. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

Barátnőm volt itt.

Ő pénzt nem kapott, neki kellett fizetni, hogy járhasson.

Annyi, hogy jártok falunapokra, és vonultok ruhákban.

2015. jún. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Ők semmit nem fognak neked fizetni, sőt neked kellesz majd. Attól, hogy elvégzed itt a tanfolyamot, semmi esélyed nem lesz a szakmában. Ha komolyan szeretnél foglalkozni a modellkedéssel, akkor budapesti ügynökségeket keress, ők is szoktak castingokat tartani Nyíregyházán, csak a fotózások vannak Budapesten.
2015. jún. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
tudsz mondani olyan Pestit ami tart Nyíregyen?
2015. jún. 28. 21:35
 5/12 ZORRO13 válasza:
81%
Nagy csalódás.Pénzlehúzás az egész "csimbumm cirkusz".Amivel az elején a nő beszédít mindenkit annak negyede sem valósul meg.A szépségversenyen már előre tudják ki fog nyerni.Nem ajánlom senkinek.Kb 250.000ft a semmiért.
2017. nov. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 ZORRO13 válasza:
81%
A ruhakollekció az nulla.Semmi. 80-as évekbeli "kapcák" a fotózás során.Modern ruha csak úgy van ha mindenki viszi magával a sajátját és cserélgetik.Modellmunka nuku.Csak a falunapi buli 100 kan cigány szórakoztatása.Modell kb:170-175cm-től kezdődik.A nyertes 151cm-es magassarkuval együtt 120-as csípőbőséggel.
2017. nov. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Sajnos már megtapasztaltam, milyen egy fos cirkusz ez, aki utánam olvassa, tényleg ne menjen oda és az ismerőseinek se hagyja. Ígérnek fűt, fát, aztán csak a falunapi bohóckodás jut neked. Néha be-be csusszan egy komolyabb meló, pl. tv-s szereplés, de azt se a nagy csarornáknál képzeld el, hanem a 0 nézettséggel rendelkező helyi adóknál. A szerződésük sem a legtisztességedebb, néha önmaguknak mondanak ellent, persze ha szóvá teszed, hogy az nem így van, nekik van igazuk. Pénglehúzás az egész, te ebből nem fogsz meggazdagodni, volt olyan falinapinál komolyabb munka, amiért egy forintot nem kaptunk persze ők meg nyilván több százezret zsebeltek be ebből, nyilván a mi berünket is elrakták. Szerintem a megbízójuk, akinél feléptünk az is át lett verve, ő gondolom kifizette volna a dolgot, rabízta ezt az "ügynökségre" ők meg szépen zsebre rakták. Szerződés szerint úgy rángatnak, mint egy bábut, ha fel kell lépned, mindig őket kell előtérbe helyezned, akármilyen fontos dolog akad, nagyon ritkán engednek el valahová, nem értik meg azt, hogy ez csak egy "mellékállás" (se) ha van főmunkád, akkor rúgasd ki magad, csinálj amit akarsz, de az ő bohóckodásukon jelenj meg. Egyébként a koreográfiák rettenőn cikik. Mindenki kerülje őket el messziről, komolyan mondom!
2017. nov. 22. 12:33
 8/12 anonim válasza:
Sajnos a korábbi hozzászólók véleményét tudom megerősíteni.
2018. febr. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
12%
Megbízható ügynökség és korrektek!!! Mindenkit a helyén tud kezelni, azért lássuk be nem mindenki alkalmas top modellnek - sőt nagyon kevesen, azért mert valakire azt mondják ismerősei és a családja hogy szép attól ő még nem modell - én is jártam évekig és egy szuper közösség tagja voltam. Az előttem szólók véleménye egyszerűen badarság, gondolom modellkedésre vágyó, de alkalmatlan emberek rosszindulatú véleménye, nem ígérnek álmokat csak a realitást!! Rengeteg emberrel foglalkoztak és tanították őket a szakmára, akik sikereket értek el a modellszakmában és az élet más területein is!!
2018. ápr. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem ertek veled egyet, kedves utolsó! :) Voltam náluk kb fél évet és kiismertem őket, hogy csak a levegőbe beszélnek. Pénzéhes banda egyébként.
2018. okt. 18. 00:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!