Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői kiállításra érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői kiállításra érdemes kimenni? Még csak most fogunk majd nekikezdeni a szervezésnek.

Figyelt kérdés
Most lesz január végén a Papp László Arénában.
2016. jan. 5. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem ott csak rád akarnak majd sózni minden felesleges dolgot, szökőkút jégszobor stb.
2016. jan. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi voltunk 2 éve, ott választottuk ki a gyűrűket, ott szereztünk egy csomó fotóshoz névjegyet, akiket később a neten megnéztünk. Ott döntöttem el, hogy nekem nem kell gyűrűpárna, mert botrányosan rondák voltak kiállítva.

Ingyen osztogattak régi esküvő újságokat.

A férjem öltönyéhez is ott talátunk helyet, ahol varrják az öltönyöket.

Szerintem megérte elmenni.

2016. jan. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, igen, érdemes.

Arra mindenképpen jó, hogy lendületet kapjatok a szervezéshez, begyűjtsetek ezer prospektust, ajánlatot. Nem lenne baj, ha már konkrét elképzeléssel mennétek, mert ott a helyszínen számtalan kedvezménybe szaladhattok bele, de úgy nehéz bármiben is dönteni, ha még sejtésetek sincs, mit akartok. És arra is alkalmas, hogy kiderüljön, hogy a vőlegény mennyire van benne a szervezési dolgokban.

2016. jan. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ott már eleve olyan ajánlatok fognak várni, amiket azonnal el kell döntenem, ha kell? Még túl messze az esküvő, ahhoz, hogy bármit is eldöntsünk. Csak okosodni szeretnénk :)
2016. jan. 5. 12:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kell semmiben azonnal dönteni, ha nem akarsz. :) Viszont arra készülj fel, hogy ha időpontot szeretnél bármelyik szolgáltatónál is foglalni, azt csak szerződéssel, előleggel vállalják a legtöbben. Ha csak leveleztek róla, hogy őt szeretnétek, de nincs aláírva/fizetve semmi, simán lehet, hogy elkel az időpontotok közben, mert azt a párt fogják választani, aki előbb kötelezi el magát. Tehát ha valaki tényleg megtetszik, és biztos vagy benne, hogy ő kell nektek, ne halogassátok a döntést! :)
2016. jan. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Még több, mint 20 hónapunk van, nem hinném, hogy pont most fogják elkapkodni az orrunk elől, amit szeretnénk :) Ha mégis, akkor így jártunk :D
2016. jan. 5. 14:03
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem (szolgáltatóként) mindig is túl anyagiasak voltak ezek a kiállítások (" most fizesd ki, foglald le, nem baj, hogy két év múlva lesz, nem érdekel, hogy van fotósod és Te is fotós vagy, csináld, írd alá, öt perc múlva már nem lesz"). Én megértem, hogy alkalmazni kell valamiféle marketinget, ami arra ösztönzi a látogatókat, hogy ott helyben foglaljanak, hiszen ez a cél és ha időben foglal az az ügyfélnek is jó, ezzel nincs is semmi baj. De amikor ez a fenti formában ölt testet az számomra taszító, ráadásul én elég jól ismerem a piacot így nagyjából képben voltam a saját esküvőm szervezésekor, hogy kitől és mit szeretnék.


Ennek ellenére olyasvalaki számára akinek nincs az esküvőszakmáról "térkép" a fejében, hasznos lehet, ha másra nem hát kontaktokat, névjegyeket és szóróanyagokat gyűjteni, ráadásul egy csomó ilyen helyen nyereményjátékok is vannak, szerencséje meg bárkinek lehet. Van előnye is, hátránya is.

2016. jan. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja és piros pont amiért időben nekiláttál a szervezésnek. ;)
2016. jan. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!