Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szeretnék álomszép ruhát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék álomszép ruhát bérelni az esküvőmre de a plafon amit erre szánni tudok 100 000ft. A métetem 44-es ebben a méretben nem látok sehol olyat amit imádnék. Szerintetek melyik szalonba érdemes bemenni?

Figyelt kérdés
Budapesti vagy környéki szalonok érdekelnek.Kizárólag bérlésre gondoljatok.Volt valakinek esküvője mostanában aki tud is segíteni ebben?köszönöm
2015. dec. 30. 06:34
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Van elképzelésed, hogy hogy nézzen ki?
2015. dec. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
75%
Szia! Nekem idén volt az esküvőm, én olyan 42-es méret vagyok kb. Végig jártuk a barátnőmmel az összes belvárosi szalont Budapesten, sajnos ennyi pénzért szerintem álomszép ruhát nem fogsz kapni. Alapból sajnos kevés igényes szalon van Bp-n, a legtöbb helyen nagyon gagyi, ukrán ruhákat akarnak a menyasszonyokra sózni jó sok pénzért. Veresegyházon van a Kati szalon, szerintem nézd meg a honlapjukat, mert eléggé igényesnek tűnt, amikor ott jártunk, az áraikat nem tudom, de szerintem nem húzós.
2015. dec. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
75%
Keress lerakatot. A nővérem onnan választott két éve, fele annyiért, amennyi a kölcsönzési ár, és még az övé is maradt. Vagy: külföld-Ukrajna, Románia.
2015. dec. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
75%

Nézd meg Százhalombattán a Bonjour szalont.

Nekem 2014-ben volt az esküvőm, 105e volt a bérlés.

Ebben benne volt az abroncs, kesztyű, kistáska, napernyő.

Meseszép ruháik vannak.

2015. dec. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

A konkrét kérdésed megválaszolásában nem segíthetek sajnos, mert ahonnan én kölcsönöztem a ruhámat, az a szalon már bezárt. Viszont őket nem is ajánlanám, mert nem voltam a legmegelégedettebb velük. Kértem, hogy alakítsák az én alakomra, igent is mondtak, de az esküvömön a ruha sajnos lötyögött rajtam, és kizárt, hogy annyit fogytam volna. Az esküvői képeket visszanézve nem tetszek magamnak, és a ruhám sem. :(


Viszont őszinte vagyok, ha visszamehetnék az időben, már inkább csináltatnám a ruhám, mert:


1. Az biztosan az én alakomra van szabva, és olyan mint szeretném. Jó esetben minden munkafázisnál próba v. megbeszélés van, ezért tudom irányítani, hogy milyen legyen a ruha.


2. Azt biztos, hogy én viselem először, és nem az van, hogy ki tudja kik hordták már. Sajnos ez engem eléggé lelomboz ez a tudat. Az embernek alapesetben egyszer van esküvője viseljen már SAJÁT ruhát.


3. Az összeg, amit írtál pont az a lélektani határ, - szerintem - amiből meg tudják csinálni a ruhádat, persze nem feltétlen hernyóselyemből, de nem is a leggyagyibb műszálas bélésanyagból. Elég jól ismerem az anyagárakat, tehát szerintem megvalósítható lenne az elképzelésed így az elmondásod alapján azt gondolom.


4. Sok olyan menyasszonyi ruha készítő van, aki nincs elszállva magától, és ezen az áron, vagy plusz minusz 10-20.000. - Ft kihozzák a fazont amit szeretnél, és olyan minőségben, amilyennek lennie kell.


Érdeklődj, tudakolozódj. Nem tudom mikor lesz az esküvőd, de szerintem ha nyitott szemmel jársz, és odafigyelsz, biztos "megtalál" a lehetőség, és a ruhád is.

"Lerakatokkal, és román, ukrán ruhákkal, én nem elégednék meg a helyedben...

2015. dec. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
56%

Bocs, utolsó, de nem értek veled egyet. Menyasszonyi ruhákat készítek, és őszintén szólva tele van már a zsákom a hasonló megkeresésekkel. Konkrétan múltkor e-mailben valaki a következő linket küldte:


[link]


Hogy ilyen ruhát akar, és minderre van 50.000. - Ft ja.

Nem vicc! Ö-t-v-e-n-e-z-e-r

Nehéz elhinnem, hogy épelméjű, normális realitás érzékkel megáldott nő ezt komolyan gondolja. Irtam neki egy válasz e-mailt, hogy ennyiért ezt a ruhát nem tudom vállalni, de még a triplájáért sem, hogy ez így nézzen ki, és még ő volt megsértődve!!!

Gondolom a kérdező is hasonló stílusban gondolkodik, de ez felejtős, ez nem az a kategória.

visszatérve a konkrét esetre, a nő még utána bejött a szalonomba és ordenáré stílusban ordibált velem, hogy mi az, hogy nem akarom megcsinálni ennyiért, meg lehúzás, satöbbi.

A legnagyobb gond, hogy van egy elképzelés, jelen esetben "álomszép ruha", de szerintem ez álom is marad, mert köszönőviszonyban nincs a realitással. És most nem a készítésről beszélek már, hanem maga egy hasonló kaliberű ruhának a bérlése sem megvalósítható ennyivel az ziher.

Vagy lejjebb kell adni az igényeket.

És hiába van nehéz gazdasági helyzet az esküvői szalonoknak is, ennyi keretösszeggel ilyen kaliberű ruhákat senki nem fog kiadni még bérben sem.

2016. jan. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

6: Ez nagyon durva!

Mi kölcsönző vagyunk, amellett készítünk is ruhákat, nekünk is volt már necces eset, de ennyire nem.

A kérdésre válaszolva nem tudom mit takar az "álomszép", de gondolom hasonló ruhát, mint a 6 linkelt. Ezek a típusú ruhák nem olcsók, még a bérlésük is jóval túl van a 100.000. - Ft.-on. Egyébként nálunk is vannak hasonlóak, de nem 44-es méretben.

Az elképzeléseket inkább a meglévő adott dolgokhoz kellene igazítani, a szűkös pénzforráshoz, és a nagyobb testalkathoz.

2016. jan. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Most nézem, nem vagyok azonos az 5-tel, csak a %-unk ugyanannyi. :-)
2016. jan. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
24%
100.000 ft egy jo kabat..nem egy menyasszonyi ruha..ami ennyibe kerul az olyan is.
2016. jan. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
37%

Egyébként nem tudom megérteni az ilyen embereket.

Elképzelem magamat,hogy bemegyek egy Mercedes Szalonba.

-Legújabb típusú Elegance Mercedest szeretnék venni!

-Parancsoljon,50.000.000- Ft.

-Ja,én azt hittem egy Trabant áráért kapok..


Vagy mit gondolnak hogy működik ez?

2016. jan. 2. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!