Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » "Ezért utálom az esküvőket"-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ezért utálom az esküvőket"- erről a bejegyzésről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link]

2016. jan. 27. 14:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
59%
Megkeseredett egy ember írhatta. :)
2016. jan. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Viccesen fogalmazta meg, de szerintem azért nem ennyire fekete vagy fehér minden mint ahogyan beállította a szerző, de ezek szerintem inkább ember és párfüggő dolgok. :)

A mi esküvőnk tavaly volt, nem volt se vőfély, de tipikus zenekar szintivel meg részeg énekesekkel, se kacsatánc és se játék. Helyette volt DJ, és maga a vacsora is svédasztalos volt, amit ajánlok minden házasulandónak, persze mi 55-en voltunk, nem tudom 150 embernél is ilyen flottul meg lehetne-e oldani.

De egyébként én is mindig jól érzem magam minden esküvőn, és ha valakinek vőfély az álma, meg kacsatánc azzal sincs semmi bajom és nem nézem le érte, vagy kritizálom. :)

Lehet valaki úgy gondolja, hogy a miénk akár sivár is lehetett, mert nem volt vőfély vagy akármi, de mint mondtam épp ezért szerintem emberfüggő, hogy kinek mi az igénye.:)

2016. jan. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
61%

Kicsit megkeseredett ember lehet a cikk írója.

Amúgy meg ki így, ki úgy ünnepel. Ez a nap a párról szól, annyit mindenki megtehet, hogy éjfélig legalább eljópofizik a kedvükért, mert fordított esetben a másik fél is elvárná, hogy ahhoz vágjanak jó képet, amit ő választott..

2016. jan. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Csak épp beleolvastam, é végső soron azt kell mondanom, egy esküvő olyan, ahogy és amilyenre megszervezik. Nálunk nem volt pajzán játék, vonatozás, kacsatánc, vőfély, CD-ről ment zene, amit saját magunk válogattunk össze, a mi ízlésünknek megfelelően, és fütyültünk a "kötelező mulatós" számokra, olyanok voltak, amikre mi magunk szívesen táncoltunk. Kis esküvő volt 23 fővel, és a vendégek sem panaszkodtak a zenei világra. Fotósunk volt, egy olyan ember, akinek a honlapján látott több száz képpel és a személyiségével is meg voltunk elégedve, szó sem volt beállított műtermi gagyikról.

Ami meg a "legyünk túl rajta" részét illeti, az csak addig tartott, míg el nem kezdődött a készülődés, igazából csak azon izgultunk, hogy ne legyenek nagyobb bakik, de a többit viszont élveztük.

2016. febr. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Igaza van. Én is ezeket szoktam felhozni.:D

Valaki nem szereti, és kész.

2016. febr. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én a vonatozást kifejezetten bírom (tudom, kisebbségben vagyok ezzel a véleményemmel), de a többivel egyetértek. Mondjuk én ezt nem úgy fogalmaznám meg, hogy az esküvőket utálom, hanem ezeket a nkem taszító szokásokat. Nekem is lesz esküvőm hamarosan (jövőre), de nem lesznek benne nyálas, agyonjátszott dalok, mulatós, vőfély, "pajzán" meg alpári játékok és viszonylag kötetlen lesz.
2018. máj. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!