Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Láttál már szép, nagy, különle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttál már szép, nagy, különleges esküvőket, ahol nem is volt olyan jo a kapcsolat vagy valamelyik fél nem is volt halálosan szerelmes, mégis különleges esküvőt rendeztek? Mesélj

Figyelt kérdés
2016. jan. 7. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. jan. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán, talán az eddigi kb. 60+ esküvőből egy ha olyan volt mint amit leírtál.
2016. jan. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez egy kicsit ellentmondásos... Nem hiszem,hogy lenne ilyen,akik abban a helyzetben vannak,amit a kérdésedben vázoltál,inkább csak sebtiben gyorsan egybekelnek,nem hetedhét országra szóló mennyegzőt tartanak - szerintem..
2016. jan. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Melody0529 ***** válasza:

Én két ilyet is tudok, bár egyik esküvőn sem voltam jelen, csak a feleket ismerem.


Egyik barátnőm tavalyelőtt (2014.) férjhez ment a barátjához, akivel már 4-5 éve együtt voltak/együtt éltek.

Sokáig nem találkoztam vele személyesen, de tavaly nyáron (2015.) összefutottunk, és viccesen megjegyeztem neki, hogy na, Mrs, milyen a házas élet? :)

Erre rám néz, hogy hát már nincs férjnél.

Nézek rá, kb. így leesett az állam, hogy hát mi van, hát egy éve volt az esküvő...

Aztán elmesélte, hogy 2-3 évig nem volt semmi baj, a lánykérés még megtörtént, aztán kezdett kiéleződni mindkettejük személyisége, és nagyon nem passzoltak egymáshoz, még szét is költöztek egy időre.

Itt megkérdeztem, hogy hát akkor meg mi a jó francért kellett az esküvő?

Hát, mert a családok nyomására elmentek lenyugodni, wellnesseltek egyet, újra egymásra találtak, minden happy újra, és akkor oké, legyen minden úgy, mint rég, tartsuk meg az esküvőt.

Megtartották, 100 fős lagzi, családok apraja-nagyja, habos-babos ruha, stb... Fél évig bírták...

Ami a legszebb, hogy ez a barátnőm azóta ismét menyasszony lett... :P


A másik pár férfi tagja jelenleg az én vőlegényem, két hét múlva már férjem :)

Neki az első házassága azért lett megtartva az akkori párjával, mert édesanyjánál olyan betegséget találtak, amivel nem volt biztos, hogy megérne még 1-2 évet, ezért gyorsan tartottak egy hatalmas lakodalmat, hogy legalább az egyik fiát lássa megnőslni.

Anyuka meggyógyult, mára minden rendben vele, ők meg két év után elváltak. A felesége hagyta el.

A válása után két hónappal megismerkedtünk, és azóta (öt és fél éve) együtt vagyunk/élünk:)


Úgyhogy most az én/mi happy endünk jön.

Nekünk is lesz lagzi, az én részemről a családban az első generációs (unoka) házasságkötés minden szinten, de nem lesz fényűzés, csak amit jónak látunk. 50en leszünk.


25/N

2016. jan. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A "valamelyik fél nem is halálosan szerelmes" kategóriából igen. Pénzleső p...a és jól kereső, de nem túl jól kinéző pasas esete. A hölgyeménynek a pénz volt a legfontosabb... mondjuk akkor már szült egy gyereket is a pasasnak, és gondolom, azért erőtlette az esküvőt, hogy bebiztosítsa magát anyagilag.

(amúgy most már a pasas nem keres annyira jól... így is átlag felett, de mondjuk millió felett helyett 500e-t... a nő már szívja a fogait, de ott marad mellette... mert hát fénykorában, 18 évesen, amikor összejött ezzel a pasassal, akkor is csak a pasashoz képest nézett ki jól, azóta meg csak romlott a helyzete szépség terén... nem biztos, hogy egy jobban keresőt úgy le tudna akasztani közelebb a 40-hez, mint a 20-hoz).

2018. máj. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!